TAF Başkanı Fatih Çintimar, 23 Ekim’deki TAF 4. Olağan Genel Kurulu’nda kendisine yeniden başkanlık görevini layık gören delegelere ve atletizm ailesine hitaben bir mesaj yayınladı. Çintimar’ın mesajı şöyle:

Değerli atletizm ailesi,

Ankara’da tamamladığımız TAF 4. Olağan Genel Kurulu’nda şahsıma ve yönetim kuruluna göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten dolayı teşekkürlerimi sunarım. Bir ferdi ve hizmetkârı olmaktan onur duyduğum atletizm camiamıza sizlerin teveccühüyle dört yıl daha hizmet edeceğim.

Önceki dönemimizde olduğu gibi yine çoğulcu ve paylaşımcı bir anlayışla, büyük atletizm ailesinin tamamını kucaklayan bir davranış içinde olacağız. Tüm çalışmalarımız önümüzdeki dört yıl içinde Türk bayrağını atletizm pistlerinde daha yukarılarda dalgalandırmak için olacaktır.

Değerli yönetim kurulu arkadaşlarım, koordinatörlerimiz, ekip arkadaşlarımız, antrenörlerimiz ve kulüp yöneticilerimizle atletizmin her zaman daha iyiye gitmesi ve diğer federasyonlara örnek bir birliktelik sergilemesi için çabalıyoruz. Bu noktada genel kurulumuzda sergilenen birlik ve beraberliği çok önemsiyoruz.

Atletizmin yükselmesi için bu camianın içinde yer alıp ter döken her birey, bizim için çok değerlidir. Özellikle belirtmek isterim ki, büyük hedeflere ilerlediğimiz bu uzun yolda atletizmi seven herkesin desteğine ihtiyacımız var.

Seçimimizin tüm spor camiasına hayırlı olmasını temenni eder, yönetim kurulum adına bizleri bu göreve layık gören genel kurulumuza teşekkür ederim.

Fatih Çintimar