Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliğince 196 ülkede uygulanmakta olan “IAAF Çocuk Atletizmi” Antrenör Eğitim Seminer ve Uygulaması Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün talebi doğrultusunda 26-27 Mayıs 2017 tarihlerinde Erzincan ilinde organize edilecek.

“IAAF Çocuk Atletizmi” seminerinin Teori dersleri ve çocuk uygulamaları Erzincan Gençlik Merkezi Müdürlüğünün Derslik ve Spor Salonunda yapılacak.

Seminere katılacaklar Türkiye Atletizm federasyonunun Garanti Bankasındaki TR78 0006 2000 7110 0006 2959 12 Hesap numarasına 30.00TL. Kayıt ücretini yatırmış ve dekontlarını seminer öncesinde görevlilere teslim etmeleri gerekecek.

Seminere Erzincan da görev yapan Beden Eğitimi ve Sınıf Öğretmenleri, Atletizm Antrenörleri ve Üniversitenin BESYO Bölümünde okuyan Öğrenciler katılabilecek ancak seminer 120 kişi ile sınırlandırılacak.

NOT:

1-) Seminer ücretini yatıracak kişilerden banka herhangi bir ek ücret talep etmeyecek,

2-) Yatırılan ücretin açıklama kısmına seminere katılacak kişinin Adı ve Soyadının yanı sıra seminerin yapılacağı yer ve tarihi de mutlaka yazdırılacak. (ÖRN: Adı Soyadı – Tarihi – Yeri ve Seminer Ücreti)

3-) Atletizm Federasyonu Eğitim Kurulunca 2015 yılında Muğla ilinde açılan Antrenörlük Kurslarında 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursuna katılan ancak “IAAF Çocuk Atletizmi” sertifikası eksik olması nedeniyle belgesini alamayanlar isterlerse bu seminere katılabilecek.)

Program