2017
İslami Dayanışma Oyunları, Bakü (AZE)
Balkan Salon Şampiyonası, Belgrad (SRB)
Balkan Gençler Salon Şampiyonası, İstanbul (TUR)
Avrupa Salon Şampiyonası, Belgrad (SRB)
Dünya Kros Şampiyonası, Kampala (UGA)
Balkan U18 Atletizm Şampiyonası, İstanbul (TUR)
Avrupa 10,000 Metre Kupası, Minsk (BLR)
Balkan Dağ Koşusu Şampiyonası, Teteven (BUL)
Avrupa Takımlar Şampiyonası 1.Lig, Vaasa (FIN)
U18 Dünya Dağ Koşusu Kupası, Gagliana del Capo (ITA)
Balkan U20 Atletizm Şampiyonası, Piteşti (ROU)
Dünya Yıldızlar (U18) Şampiyonası, Nairobi (KEN)
Balkan Büyükler Şampiyonası, Novi Pazar (SRB)
Avrupa U23 Şampiyonası, Bydgoszcz (POL)
Dünya Dağ Koşusu Şampiyonası, Premana (ITA)

2016
Olimpiyat Oyunları, Rio de Janeiro (BRA)
Avrupa Atletizm Şampiyonası, Amsterdam (NED)
Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası, Bydgoszcz (POL)
Dünya Salon Atletizm Şampiyonası, Portland (USA)
Avrupa Kros Şampiyonası, Chia (ITA)
Avrupa U18 (Yıldızlar) Atletizm Şampiyonası, Tiflis (GEO)
Balkan Atletizm Şampiyonası, Piteşti (ROU)
Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası, Bolu (TUR)
Balkan Yıldızlar Atletizm Şampiyonası, Krusevac (SRB)
Balkan Kros Şampiyonası, Cubrija (SRB)

2015
Dünya Atletizm Şampiyonası, Pekin (CHN)
Dünya Yıldızlar Atletizm Şampiyonası, Cali (COL)
Dünya Kros Şampiyonası, Guyang (CHN)
Balkan Atletizm Şampiyonası, Piteşti (ROU)
Balkan Kros Şampiyonası, Vrbovec (CRO)
Avrupa Kros Şampiyonası, Hyeres (FRA)
Avrupa U23 Şampiyonası, Tallinn (EST)
Avrupa Gençler Şampiyonası, Eskilstuna (SWE)
Balkan Gençler Şampiyonası, Piteşti (ROU)

2014
Avrupa Atletizm Şampiyonası, Zürih (SUI)
Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası, Eugene (USA)
Dünya Salon Atletizm Şampiyonası, Sopot (POL)
Balkan Atletizm Şampiyonası, Piteşti (ROU)
Balkan Kros Şampiyonası, Kocaeli (TUR)
Avrupa Kros Şampiyonası, Samokov (BUL)

2013
Dünya Atletizm Şampiyonası, Moskova (RUS)
Dünya Yıldızlar Atletizm Şampiyonası, Donetsk (UKR)
Balkan Atletizm Şampiyonası, Stara Zagora (BUL)
Balkan Kros Şampiyonası, Zrenjanin (SRB)
Avrupa Kros Şampiyonası, Belgrad (SRB)
Avrupa U23 Şampiyonası, Tampere (FIN)
Avrupa Gençler Şampiyonası, Rieti (ITA)
Balkan Gençler Şampiyonası, Denizli (TUR)

2012
Olimpiyat Oyunları, Londra (2012)
Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası, Barselona (ESP)
Dünya Salon Atletizm Şampiyonası, İstanbul (TUR)
Balkan Kros Şampiyonası, Kocaeli (TUR)
Avrupa Kros Şampiyonası, Budapeşte (HUN)
Balkan Atletizm Şampiyonası, Eskişehir (TUR)
Balkan Gençler Şampiyonası, Eskişehir (TUR)

2011
Dünya Atletizm Şampiyonası, Daegu (KOR)
Dünya Yıldızlar Atletizm Şampiyonası, Lille (FRA)
Balkan Kros Şampiyonası, Kragujevac (SRB)
Avrupa Kros Şampiyonası, Velenje (SLO)
Avrupa U23 Şampiyonası, Ostrava (CZE)
Balkan Atletizm Şampiyonası, Sliven (BUL)
Balkan Gençler Şampiyonası, Edirne (TUR)

HENÜZ YORUM YOK