TAF Küçükler Festivali ve Atletizmi Geliştirme Projesi final yarışmaları sonuçlarına göre Teknik Kurul tarafından  belirlenen aşağıda isimleri belirtilen sporcuların antrenörleri ile birlikte 07-17 Eylül 2017 tarihleri arasında Erzurum’da kampa alınacaklardır. 

Mazereti bulunan sporcu ve antrenörlerin 23 Ağustos 2017 tarihi mesai bitimine kadar Teknik Kurul Üyesi Halil Akkaş’a (0541 783 43 43) bildirmeleri gerekmektedir.

Kamp adresi : Palan Otel ERZURUM

Not: Havaalanı-Otel ve Otogar-Otel transferleri yalnız 7 Eylül 2017 Perşembe günü yapılacak olup, transfer saatleri aşağıdadır:

Havaalanı-Otel: 08.00,10.00,12.00,14.00,16.00,18.00,20.00
Otogar-Otel: 08.30,10.30,12.30,14.30,16.30,18.3020.30

 

Not: Aşağıda listede isimleri yazılı sporcular mazeretleri nedeni ile kamp listesinden çıkarılmışlardır.

1- ESRA GÖZAÇAN
2- HAMZA HÜZEYFE ÖZKAN
3- NUREFCAN ÇINAR
4- SUDE UĞUZ
5- MİRAY KESİM
6- FATMANUR TURHAN
7- TUANA HAVVA KARA
8- İREM EROL
9- ARİFE UYSAL
10- ONUR ASLAN
11- BUSE MAYDA
12- ŞEHRİMAN OTURAN
13- ÖMER EŞİYOK
14- BİRGÜL BEKEN
15- GÜLCAN BEKER

16- BİLGENUR ERTAŞ – BOLU

17- SILA SERDAL – GAZİANTEP
18- NESLİHAN ÇELEM – GAZİANTEP
19- HATİCE KILIÇ –  GAZİANTEP
20- MELİSA AVLAMAZ – GAZİANTEP
21- SILA TUNCA –
22- EMRULLAH AYDEMİR – ESKİŞEHİR
23- ORÇUN ÜNALAN – BİLECİK
1- ESRA GÖZAÇAN
2- HAMZA HÜZEYFE ÖZKAN
3- NUREFCAN ÇINAR
4- SUDE UĞUZ
5- MİRAY KESİM
6- FATMANUR TURHAN
7- TUANA HAVVA KARA
8- İREM EROL
9- ARİFE UYSAL
10- ONUR ASLAN
11- BUSE MAYDA
12- ŞEHRİMAN OTURAN
13- ÖMER EŞİYOK
14- BİRGÜL BEKEN
15- GÜLCAN BEKER

16- BİLGENUR ERTAŞ – BOLU

17- SILA SERDAL – GAZİANTEP
18- NESLİHAN ÇELEM – GAZİANTEP
19- HATİCE KILIÇ –  GAZİANTEP
20- MELİSA AVLAMAZ – GAZİANTEP
21- SILA TUNCA –
22- EMRULLAH AYDEMİR – ESKİŞEHİR
23- ORÇUN ÜNALAN – BİLECİK
24- ALEYNA TOK – NİĞDE
25- MEHMET SEFA TIKIN -NİĞDE
26- ŞEYMA TURHAN – DENİZLİ
27- ECEHAN DEMİRKIRAN –
28-  AYHAN YAMAN – 11. BÖLGE
29- BULUT EMRE ERDEM
MERT ALTAN

KAMP LİSTESİNE EKLENEN SPORCULAR

1- MERİÇ ÇOBAN – 2005 –
2- EYÜP YASİN HAMURCU – 2005 – NEVŞEHİR
3- DURAN SÜTVEREN – 2005 – NEVŞEHİR
4- ABDÜLKADİR ATEŞ – 2005 – TOKAT
5- MELİS YEŞİLBAĞ – 2005 – TOKAT
6- SAMET TAŞKIN – 2005 – KOCAELİ
7- EYLEM KARĞI – 2005 – KOCAELİ
8- YAREN YILDIRIM -2003 – TOKAT
9- LÜTFÜ DEMİR – 2003 – GAZİANTEP
10- GANİME ILIKCI – 2003 – GAZİANTEP
11- FATMAGÜL KARADUMAN – 2003 – ANTEP
12- BATUHAN SAYAK – 2004 – İSTANBUL
13- SILANUR ÖZKAN – 2005 KAYSERİ
14- ASLIHAN ASLAN – 2005 KAYSERİ
15- RABİA BAĞCI – 2005 KAYSERİ
16- SİNEM UYSAL – 2004 – AMASYA
17- EKREM ŞAHİN – 2005 -AMASYA
18- DAVUT GÜREL – 2003 – TOKAT
19- PELİNSU ŞAHİN – 2003 – TOKAT
20- İREM AKAN – 2006 – İSTANBUL
21- MELİS ÇOBAN – 2006 – İSTANBUL
22- ZEYDİN KAYA – 2003 – ESKİŞEHİR
23-SEDANUR ALAGÖZ – 2005 -KOCAELİ
1- MERİÇ ÇOBAN – 2005 –
2- EYÜP YASİN HAMURCU – 2005 – NEVŞEHİR
3- DURAN SÜTVEREN – 2005 – NEVŞEHİR
4- ABDÜLKADİR ATEŞ – 2005 – TOKAT
5- MELİS YEŞİLBAĞ – 2005 – TOKAT
6- SAMET TAŞKIN – 2005 – KOCAELİ
7- EYLEM KARĞI – 2005 – KOCAELİ
8- YAREN YILDIRIM -2003 – TOKAT
9- LÜTFÜ DEMİR – 2003 – GAZİANTEP
10- GANİME ILIKCI – 2003 – GAZİANTEP
11- FATMAGÜL KARADUMAN – 2003 – ANTEP
12- BATUHAN SAYAK – 2004 – İSTANBUL
13- SILANUR ÖZKAN – 2005 KAYSERİ
14- ASLIHAN ASLAN – 2005 KAYSERİ
15- RABİA BAĞCI – 2005 KAYSERİ
16- SİNEM UYSAL – 2004 – AMASYA
17 EKREM ŞAHİN – 2005 -AMASYA
18- DAVUT GÜREL – 2003 – TOKAT
19- PELİNSU ŞAHİN – 2003 – TOKAT
20- İREM AKAN – 2006 – İSTANBUL
21- MELİS ÇOBAN – 2006 – İSTANBUL
22- ZEYDİN KAYA – 2003 – ESKİŞEHİR
23- SEDANUR ALAGÖZ – 2005 -KOCAELİ
24- MEVLÜT KILIÇ ERZURUM – ERZURUM
25- MENSUR ÖZDEMİR – ERZURUM
26- MUSA AYDIN – ERZURUM
27- MUHAMMED ÇAĞRI MURGAN – ERZURUM
28- ŞERAFETTİN YILDIZ – ÇANKIRI
29- DURU ALPER – İSTANBUL
30- SİYABİ ECENUR TURKAY – İSTANBUL
31- SILA ATA – KÜTAHYA/SİMAV
32- ASUDE DAMLA TEZCİ – BALIKESİR
33- ELİF AKSOY – BALIKESİR
34- DEMİRHAN ÖNER – 2004 – AYDIN
35- İSMAİL EFE DURMUŞ – 2004 – AYDIN
36- İSA HASANOĞLU – 2004 – İSTANBUL
37- ESMANUR ÇELİKÇİ – 2004 – İSTANBUL
38- AYŞE EKMEKÇİ – 2005 – İSTANBUL
39- ABDULLAH ÖNCÜL – 2003 – AMASYA
Zeynep ÖZALP
Ahmet ORTA
Ömer AYDİNLİK
SELENAY DÖĞÜŞÇÜ – Osmaniye
HÜLYA BEKMEZ- 2003 – Gaziantep
CEMİL YÜCEL – 2005 – NEVŞEHİR

-Ramazan KUNDAKCİ – 2005 – Osmaniye

-Zehra KAYİKLİK – 2004 – Osmaniye
-Hakim DURSUN – 2003 – Erzurum

Kamp Listesi

HENÜZ YORUM YOK