Vodafone İstanbul Maratonu öncesindeki Maraton ve Spor Fuarı’nın son gününde yoğun bir program vardı. TAF standına Dünya şampiyonu Ramil Guliyev ve atletizm efsaneleri akın etti.

Yenikapı’daki Avrasya Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılan İstanbul Maraton Fuarı’na son günde binlerce kişi geldi. Fuarın son gününde Türkiye Atletizm Federasyonu’nun standında ünlü isimler imza dağıttı. Dünya şampiyonu Ramil Guliyev’in yanı sıra Mehmet Yurdadön, Mehmet Terzi, Serap Aktaş, Ahmet Altun, İsmail Akçay, Ülker Kutlu, Neşe Çetin,  Gazi Aşıkoğlu, Aydın Çeken sporseverlere kendilerinin tanıtıldığı bilgi kartlarını imzaladılar.

Atletizm yıldızlarının yer aldığı fuarın son gününde ayrıca TAF Başkanı FAtih Çintimar’ın da konukları vardı. Yurtdışından gelen misafirleriyle birlikte fuarı gezen Çintimar, farklı standlara da uğradı.

MİLLİ SPORCU AKINI
Maraton ve Spor Fuarı’nın son gününde farklı branşlardan bir çok yıldız sporcunun katıldığı bir de mini konferans yapıldı. Aralarında dünya şampiyonu milli atlet Ramil Guliyev, halterci Daniyar İsmailov, boksör Adem Kılıççı, milli güreşçiler Rıza Kayaalp, Cenk İldem, okçu Mete Gazoz, basketbol yıldızı Nevriye Yılmaz’ın da bulunduğu sporcular, halktan büyük ilgi gördü.

Sporcuların mini söyleşilerinin ardından Spor AŞ’nin plaketlerini Genel Müdür İsmail Özbayraktar ile birlikte takdim edenler arasında TAF Başkanı Fatih Çintimar da yer aldı.

Dünya şampiyonu milli atletimiz Ramil Guliyev imza gününde atletizm severlerin büyük ilgisini gördü.