Düzce ve Gaziantep’te açılacak olan Atletizm 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu’na katılmaya hak kazanan kişiler aşağıda belirtilmiştir.

Kursiyerlerin istenilen evraklar ile 15 Mart 2018 tarihinde saat 08.00-09.00’da Düzce’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Gaziantep’te ise Gaziantep Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ve Bölümlerinden mezun olan kişiler zorunlu katılması gereken dersler için 21 Mart 2018 Çarşamba günü Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Gaziantep Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda hazır bulunmalılardır.

İSTENİLEN EVRAKLAR
a) 2 adet vesikalık fotoğraf – (orijinal fotoğraf)
b) Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti.
c) Adli Sicil Kaydı Sorgulaması-(aslı veya e-devletten alınan) (Resmi Kurum için alınacaktır.)
d) Sağlık Raporu (Sağlık Ocağı veya Hükümet Tabipliğinden Ek-5 Sağlık Raporu Formu veya Ek-5 sağlık raporu alınamadığı durumlarda diğer sağlık raporu belgelerinde” antrenörlük yapmasında sağlık açısından sakınca yoktur” ibaresi bulunması gerekmektedir).-Belgenin aslı.
e) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı-https://sporegitim.sgm.gov.tr/dokumanform.aspx web sitesindeki örnek yazı (aslı)
f) Nüfus cüzdanı fotokopisi

DÜZCE ATLETİZM 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANANLARIN LİSTESİ

1 BAHAR GÜLSÜN
2 FATMA KILIÇ
3 BÜNYAMİN AKYÜREK
4 CANSU ŞAHİN
5 ENES KOCAASLAN
6 YAREN AYDIN
7 RAMAZAN ÖZAVC
8 TOLGA ÇAKMAK
9 ZEYNEP METE
10 ABDULKERİM ENES ATAŞ
11 ABDURRAHİM ITRİ SAĞ
12 ALPER ÇALIK
13 ARSLAN KEREM ATAŞ
14 ASLI LAZ
15 AYŞE GÖK
16 BAHADIR IŞKIN
17 BORA DERDİYOK
18 ÇAĞDAŞ KIRDAR
19 DUYGU ÇÖRDÜK
20 ELİF YAĞCIOĞLU
21 EMİNE BEYZA ÖZDEMİR
22 EMRE KARAGÜLLE
23 EMRE KERMAN
24 FURKAN EKİNCİ
25 HALENUR ÖZKAN
26 HIZIR İSMAİL ŞİRİN
27 İSA KUNDAKÇI
28 MUHAMMED ALİ BİRİNCİOĞLU
29 ÖZLEM BEBEK
30 RAMAZAN ÖZDEMİR
31 SİNAN İNCİR
32 TOLGAHAN KELEŞ

GAZİANTEP ATLETİZM 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANANLARIN LİSTESİ

NO AD, SOYAD
1 AYHAN DOĞAN
2 CANSEL YILMAZ
3 CUMA KURT
4 EMİNE GEZİCİ
5 HAKAN TAŞKESEN
6 HÜSEYİN BAKİ AKDENİZ
7 HÜSEYİN YEL
8 İBRAHİM İPEK
9 NİLGÜN YILMAZ
10 SAİM KAHRAMAN
11 SİNAN ASLAN
12 YILDIZ ÖZKÖK
13 AYDIN ERCAN KAPLAN
14 BAHAR TURAN
15 BETÜL ÇETİN
16 BEYHAN ERBİLGİN
17 BÜLENT TAŞ
18 CANSU SÖZÜDOĞRU
19 EBRU TEKİN
20 ENES KOCABAŞ
21 FURKAN ŞEN
22 FURKAN TOPAL
23 GÜLFER ASLAN
24 GÜLFİDAN TOPAL
25 HALİL İBRAHİM YİĞİT
26 HİLAL ELKAN
27 HÜSEYİN MEŞE
28 İPEK KUZUKESEN
29 MEHMET YÜCEL
30 MELEK KAYA
31 MESUDE ÖDEN
32 MUHAMMED EMRE NERGİZ
33 MUSTAFA DEMİRBİLEK
34 MUSTAFA GÜL
35 MÜCAHİT FATİH ÇELİK
36 NİHAT YİLMAZ
37 ÖZHAN POLAT
38 SAMET MUSTAFA DOKUMACI
39 SEDA SEVİNDİ
40 SIDIKA TEKİN
41 SONGÜL AKAY
42 YASEMİN MENGÜÇ
43 YENER ARAS
44 ZEYNEP KAÇAKÇI