Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliğince 196 ülkede uygulanan “IAAF Çocuk Atletizmi” projesi 13-14 Nisan 2018 tarihlerinde Bartın Üniversitesinde organize edilecek.
Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okul Müdürlüğünün talebi doğrultusunda Üniversite öğrencilerine yönelik organize edilecek olan “IAAF Çocuk Atletizmi” seminerine katılacak kursiyer sayısı 50 kişi olarak belirlenmiştir. Bartın da ikamet eden atletizm antrenörleri, beden eğitimi ve sınıf öğretmenlerinin de katılabilmesi için 10 kişilik bir artı kontenjan verilmiştir. Seminere katılacak kişilerin listesi BESYO Müdürlüğünce oluşturulacak.
Seminere katılmak isteyenler; Bartın Üniversitesi BESYO Müdürlüğünce görevlendirilen yetkiliye isimlerini yazdırmaları ve katılım bedeli olan 50.00TL yi de federasyonumuzun aşağıda bulunan bankada ki hesap numarasına yatırmaları halinde kursiyer olabilecekler.

NOT: Katılım bedelinin yatırılacağı Banka Garanti Bankası Federasyonumuzun bankadaki hesabı ise TR78 0006 2000 7110 0006 2959 12 dir. (Banka kayıt bedeli yatıracak olanlardan herhangi bir masraf talep etmeyecektir.)