Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliğince hazırlanarak 196 ülkede uygulanan “IAAF Çocuk Atletizmi” projesi 27-28Nisan 2018 tarihlerinde Balıkesir’de organize edilecek.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün talebi doğrultusunda “IAAF Çocuk Atletizmi” projesi Balıkesir’ de organize edilecek. Balıkesir’de görev yapan Beden Eğitimi ve Sınıf Öğretmenleri ile Üniversitenin BESYO Bölümünde öğrenim gören öğrenciler ve Atletizm Antrenörlerine yönelik olarak organize edilecek olan seminere katılacak kursiyer sayısı 60 olarak belirlenmiştir.
Seminere katılacak kursiyer listesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce oluşturulacaktır. Seminere katılacaklar; Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce görevlendirilen yetkiliye isimlerini yazdırmaları ve katılım bedeli olan 50.00TL yi de federasyonumuzun aşağıda bulunan hesap numarasına yatırmaları gerekmektedir.

 

NOT: Katılım bedelinin yatırılacağı Banka Garanti Bankası Federasyonumuzun bankadaki hesabı ise TR78 0006 2000 7110 0006 2959 12 dir. (Banka kayıt bedeli yatıracak olanlardan herhangi bir masraf talep etmeyecektir.)