2019 Sonuçları

PİST YARIŞMALARI

  • Okullararası Gençler Grup Yarışmaları – 16-17 Mart 2019
    SONUÇLAR
  • Okulsporları Puanlı Yıldızlar Grup Birinciliği, 4-5 Mayıs 2019
    SONUÇLAR
  • Okullararası Puanlı Türkiye Birinciliği – Mersin, 9-10 Nisan 2019
    SONUÇLAR
  • Anadolu Yıldızlar Ligi
    GRUPLAR / YARI FİNAL / FİNAL
  • U16 Bölge Finalleri, 11-12 Mayıs 2019
    SONUÇLAR
  • 5. Bayrak Takım Yarışması, 8 Mayıs 2019
    SONUÇLAR
  • Atletizmi Geliştirme Projesi Grup müsabakaları, 29 Mart 2019
    SONUÇLAR
  • Atletizmi Geliştirme Projesi Finali – Sakarya, 28 Nisan 2019
    ERKEKLER / KIZLAR
  • TAF Turkcell U14 Atletizm Festivali, 26 Mayıs 2019
    SONUÇLAR
  • Seyfi Alanya Atmalar Şampiyonası, 19-20 Şubat 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Nurullah İvak Atmalar Şampiyonası, 20-21 Nisan 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Komple Atlet 1. Kademe – Mersin, 20-21 Nisan 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Komple Atlet Final – İzmir, 25-26 Mayıs 2019
    ERKEKLERKADINLAR
  • Olimpik Deneme – Mersin, 20-21 Nisan 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Olimpik Deneme – Antalya, 27-28 Nisan 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Olimpik Deneme – Bursa, 2-3 Mayıs 2019
    SONUÇLAR
  • Olimpik Deneme – Ankara, 18-19 Mayıs 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Olimpik Deneme & 10,000m Kadınlar Türkiye Şamp. – İzmir, 25-26 Mayıs 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Olimpik Deneme – Ankara, 14 Haziran 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Olimpik Deneme & 10,000m Erkekler Türkiye Şamp. – Mersin, 15 Haziran 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Olimpik Deneme – Trabzon, 20-21 Temmuz 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Olimpik Deneme – İzmir, 27-28 Temmuz 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • 2. Orhan Altan Atlamalar Kupası – Ankara, 18-19 Mayıs 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Türkiye Üniversiteler Şampiyonası (KOÇFEST) – Samsun, 10-13 Mayıs 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Turkcell Türkiye U18 Atletizm Şampiyonası – Ankara, 12-13 Haziran 2019
    ERKEKLER / KIZLAR
  • Turkcell Türkiye U20 Atletizm Şampiyonası – Bursa, 24-25 Haziran 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Turkcell Türkiye U23 Atletizm Şampiyonası – Bursa, 24-25 Haziran 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Turkcell Türkiye U23 Atletizm Şampiyonası – Bursa, 24-25 Haziran 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Turkcell Türkiye Büyükler Atletizm Şampiyonası – Bursa, 3-4 Ağustos 2019  
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Çoklu Branş Deneme – Bursa, 3-4 Ağustos 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Erzurum Sprint Kupası, Erzurum – 24-25 Temmuz 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • 74. Cezmi Or Kupası, 25 Ağustos 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Türkiye Masterler Atletizm Şampiyonası, Eskişehir
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Gloria Cup Athletics – Antalya, 16 Eylül 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Malazgirt Bayrak Koşusu 4x1071m – 25 Ağustos 2019
    SONUÇLAR
  • Olimpik Deneme – Eskişehir, 31 Ağustos-1 Eylül 2019
    U16-U18 Kızlar / U16-U18 Erkekler / Kadınlar / Erkekler

LİGLER

  • Türkiye U16 Atletizm Ligi – Trabzon, 29-30 Haziran 2019
    ERKEKLER / KIZLAR
  • Spor-Toto 1.Lig 1.Kademe – Trabzon, 20-21 Temmuz 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Spor-Toto 1.Lig Final – Bursa, 20-21 Ağustos 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Türkiye U20 Atletizm Ligi – Eskişehir, 16 Ağustos 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Turkcell Süper Atletizm Ligi Finali – Bursa, 20-21 Ağustos 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Spor Toto U18 Ligi 1. Kademe – Antalya, 27-28 Nisan 2019
    ERKEKLER / KIZLAR
  • Spor Toto U18 Ligi Final – Kütahya, 29-30 Mayıs 2019
    ERKEKLER / KIZLAR

SALON YARIŞMALARI

KROS YARIŞMALARI

DAĞ KOŞULARI

  • Balkan Şampiyonası seçmesi – Gediz, 1 Mayıs 2019
    SONUÇLAR
  • Milli Takım seçmesi – Başiskele, 21 Eylül 2019
    SONUÇLAR

YÜRÜYÜŞ YARIŞMALARI

  • Türkiye Salon Yürüyüş Şampiyonası – İstanbul, 13 Ocak 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Spor Toto Türkiye Yürüyüş Şampiyonası – İzmir, 3 Mart 2019
    SONUÇLAR
  • Türkiye Yürüyüş Ligi 1. Kademe – Konya, 27 Nisan 2019
    ERKEKLER / KADINLAR
  • Türkiye Yürüyüş Ligi Final – Ankara, 25 Mayıs
    ERKEKLER / KADINLAR
  • TAF Yürüyüş Kupası Final – Eskişehir, 24 Ağustos 2019
    ERKEKLER / KADINLAR