23 Nisan – 6 Mayıs 2019 tarihleri arasında Gaziantep ilinde gerçekleşecek olan Atletizm 2. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu’na katılmaya hak kazanan antrenör adayları aşağıda belirtilmiştir.
Kursiyerlerin istenilen evraklar ile 23 Nisan 2019 tarihinde saat 08.30’da Gaziantep Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Şehitkâmil, adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.
KURS YÖNETİCİSİNE TESLİM EDİLECEK EVRAKLAR
a) 2 adet vesikalık fotoğraf
b) Diploma veya mezuniyet belgesinin Noter veya Üniversite onaylı sureti.
c) Adli Sicil Kaydı Sorgulaması-(aslı veya e-devletten alınan) (Resmi Kurum için alınacaktır.)
d) Sağlık Raporu (Belgenin Aslı)
– (‘‘antrenörlük yapmasında sağlık açısından sakınca yoktur” ibaresi bulunması gerekmektedir).
e) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınan ceza olmadığına dair yazı
–Resmi Evrak Kabul Edilemez ibareli yazı kabul edilmeyecektir.
f) Nüfus cüzdanı kopyası
g) Banka Dekontu.
h) 1. Kademe Yardımcı Antrenör Belgesi Aslı
ı) 2 adet Antrenör Gelişim Semineri Belgesi
j) Muafiyet Şartı Taşıyan: 2. Kademe başka bir antrenör kursuna giren ve başarılı olanlar, girdikleri kurs tarihinden itibaren 4 yıl içerisinde Antrenör Eğitim Yönetmeliğinde belirtilen dersler ve saatlerinin uygun olması durumunda temel eğitimde yer alan derslerden muaf olabilmek için antrenör belgesi ve ders içeriklerinin Federasyonca onaylı kopyası.

Katılmaya Hak Kazanan Antrenör Adayları
No Adı Soyadı
1 AHMET KAYA ÇAPAN
2 ALİ DENİZ SEKMEÇ
3 ASLI SABRİYE KARABACAK
4 ATAKAN ALTUNSOY
5 AYDIN ERCAN KAPLAN
6 AYHAN SAĞLAM
7 AYNUR GÜNEŞ
8 CUMA POLAT
9 DAVUT KÜÇÜKAÇAR
10 DERYA İNCE
11 ELİF KARAKUŞ
12 ERGÜN GÜL
13 ERKAN DEMİR
14 GÜLER AÇAR
15 GÜLFİDAN TOPAL
16 HACER AYDOĞDU
17 HAKAN BÜYÜKTEPE
18 HÜSEYİN KARABAŞ
19 HÜSEYİN BAKİ AKDENİZ
20 HÜSEYİN SABİT YILMAZ
21 İBRAHİM ERDOĞAN
22 İBRAHİM HALİL HAMURCU
23 İBRAHİM HALİL YAPICI
24 İRFAN DOĞAN
25 İRFAN ÖZALAN
26 KADİR ÖLMEZ
27 KIYASETTİN ALADAĞ
28 MEHMET TAŞ
29 MEHMET CELALETTİN GÜL
30 MİKAİL GÜRBÜZ
31 MUHAMMED RESUL GÜNEŞ
32 MURAT ÖZCAN
33 MURAT ŞAHBUDAK
34 MUSTAFA KÜÇÜK
35 NİHAT YILMAZ
36 NİLGÜN YILMAZ
37 OĞUZHAN DEMİR
38 ORHAN DEMİR
39 ÖZHAN POLAT
40 RAMAZAN ÖZDEMİR
41 SEDA SEVİNDİ
42 SEDAT BOZBAY
43 SERHAT BARAN
44 SEVİM KABAY
45 ŞEYDA ÖZDEK
46 SEZER ŞARVAN
47 SONGÜL AKAY
48 TUĞBA KARAKUŞ
49 ÜMİT GÖKTAŞ
50 YAKUP GÜNDÜZ
51 YASEMİN MENGÜÇ
52 YILDIZ ÖZKÖK
53 YUSUF PÜRÇEK