Dünya Dağ Koşusu Şampiyonası’na iddialı hazırlanan Türkiye Dağ Koşusu Milli Takımı, kamp yaptığı Kocaeli’de TAF Başkanı Fatih Çintimar ile birlikte Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.

Arjantin’de 15 Kasım’da yapılacak Dünya Dağ Koşuları Şampiyonası’nda hazırlanan Türkiye Milli Takımı, Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde kampını sürdürüyor. Milli Takım’ın kampını gezen Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, beraberinde TAF Dağ Koşuları Koorninatörü Hasan Babaç ve Kocaeli Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ve milli atletlerle birlikte Kocaeli Valiliği’ne gitti.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret eden Başkan Çintimar ve milli atletler, hem hazırlıkları, hem de katılacakları şampiyona hakkında bilgiler verdiler. Vali Aksoy, sporculara ellerinden gelen katkıyı sunmaya hazır olduklarını söyleyerek, “Sizlere Ay-yıldızı temsil edeceğiniz dünya şampiyonasında başarılar diliyorum” dedi.

TAF Başkanı Çintimar, ziyaretin sonunda Vali Aksoy’a Türkiye Atletizm Milli Takımı’nın bir formasını hediye etti ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.