Geçtiğimiz hafta 158. Yönetim Kurulu toplantısını İstanbul’da gerçekleştiren European Athletics, sıcak ev sahipliği için TAF’a teşekkür mektubu gönderdi.

Avrupa Atletizm Birliği’nin Lozan’daki merkez ofisinden TAF Başkanı Fatih Çintimar’a gönderilen mektupta İstanbul toplantısının başarılı organizasyonu için ev sahibi Türkiye Atletizm Federasyonu’na teşekkür edildi.

EA Başkanı Svein-Arne Hansen ve CEO’su Christian Milz’in imzaladığı teşekkür mektubu şöyle:

Sayın Başkan, 

Konseyimiz ve Yönetim Kurulumuz adına, sizinle geçtiğimiz hafta 158. genel kurul toplantımız için İstanbul’da olmak büyük bir zevkti. 

Samimi karşılamanız ve çok profesyonel toplantı organizasyonundan dolayı teşekkür ediyoruz. Federasyonuzun konseyimiz için verdiği akşam yemekleri için de ayrıca teşekkürler. 

Ülkenizdeki atletizm, Avrupa’daki spor kültürümüz içinde önemli bir rol oynamaktadır. Hafta boyu tanıklık ettiğimiz cömertliğinizin EA’nın başarılarına uzun süreli katkılar yaptığının altını çizmek isteriz. 

Lütfen ekibinize de gösterdikleri çaba ve çalışmaları için içten teşekkürlerimizi iletiniz. Konsey üyelerimizin, İstanbul’da geçirdikleri güzel vakitleri anılarında uzun süre saklayacaklarına eminiz. 

Saygılarımızla.