Turkcell sponsorluğundaki Türkiye Kros Ligi’nde ikinci kademe yarışmaları Kuşadası’nda tamamlandı.

Kuşadası’nda yapılan Türkiye Kros Ligi mücadelesinde ikinci kademe yarışmaları zorlu yarışlara sahne oldu. Büyük erkeklerde ilk kademeyi lider bitiren Ankara EGO Spor, ikinci kademede İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un yedi puan gerisinde kalınca sıralamada liderliği kaptırdı. Bu kategoride iki kademe sonunda İstanbul BBSK 42 puanla lider, Ankara EGO ise 46 puanla ikinci durumda. Üçüncülükte ise 116 puana sahip Beştelsiz bulunuyor.

Büyük kadınlarda ise Kasımpaşa’nın liderliği sürüyor. İkinci kademede 26 puan alan Kasımpaşa, toplam 44’e ulaştı ve İstanbul BBSK’nin önünde ilk sıradaki yerini korudu.

Kros Ligi’nde U20 kategorisinde ise liderlik son kademeye girerken Fenerbahçe’de bulunuyor. U20 Kadınlar Ligi’nde ENKA’nın önünde ilk sıradaki yerini koruyan Fenerbahçe, U20 Erkekler Ligi’nde ise ilk kademe üç puan gerisinde olduğu Kocaeli Darıca Belediyespor’un önüne geçti. Son kademe öncesinde Fenerbahçe’nin 46, Darıca Belediyesi’nin ise 47 puanı bulunuyor. U20 Ligi’nde üçüncü sırada ise 79 puanla İstanbul BBSK var.

KROS LİGİ 2. KADEME SONUÇLARI