Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar ve milli atletler, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a nezaket ziyaretinde bulundu. 

Bu yıl TAF takviminde üç yarışmaya ev sahipliği yapan, 24 Ekim tarihinde de Türkiye Kros Şampiyonası için atletleri ağırlayacak olan Denizli’de TAF Başkanı Fatih Çintimar, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Zolan’a yarışmalarla ilgili bilgi veren Çintimar, kendisini 24 Ekim’deki Türkiye Kros Şampiyonası’na davet etti ve geçmiş yarışmalarda atletizme verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Başkan Zolan da başta Alperen Acet olmak üzere Denizlili atletlerin başarılarıyla gururlandıklarını ve her zaman atletizme destek olmaya hazır olduklarını söyledi.

Görüşmede milli atletler Yasmani Copello ve Alperen Acet ile birlikte TAF Yürüyüş Koordinatörü Mustafa Akyavaş, TAF Mesafeler Koordinatörü Halil Akkaş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Atletizm İl Temsilcisi Bülent Şenkibar ve milli atlet Acet’in antrenörü Cavit Ceylan da bulundu.