HABERLER
Kayıt Aşamasındaki Faaliyetler
Faaliyet Adı | Yeri | Tarih | Kayıt Başlangıç | Kayıt Bitiş | ||
---|---|---|---|---|---|---|
ARTVİN YOL KOŞUSU | ARTVİN | 23.03.2024 | 08.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ KROS VE KROS BAYRAK GRUP YARIŞMALARI-KIRKLARELİ | KIRKLARELİ | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ KROS VE KROS BAYRAK GRUP YARIŞMALARI-DENİZLİ | DENİZLİ | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ KROS VE KROS BAYRAK GRUP YARIŞMALARI-KARAMAN | KARAMAN | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ KROS VE KROS BAYRAK GRUP YARIŞMALARI-KIRIKKALE | KIRIKKALE | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ KROS VE KROS BAYRAK GRUP YARIŞMALARI-KARABÜK | KARABÜK | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ KROS VE KROS BAYRAK GRUP YARIŞMALARI-ERZİNCAN | ERZİNCAN | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ KROS VE KROS BAYRAK GRUP YARIŞMALARI-ELAZIĞ | ELAZIĞ | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ GRUP YARIŞMALARI-1 GRUP | KIRKLARELİ | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ GRUP YARIŞMALARI-2 GRUP | DENİZLİ | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ GRUP YARIŞMALARI-3 GRUP | KARAMAN | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ GRUP YARIŞMALARI-4 GRUP | KIRIKKALE | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ GRUP YARIŞMALARI-5 GRUP | KARABÜK | 23.03.2024 | 12.03.2004 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ GRUP YARIŞMALARI-6 GRUP | ERZİNCAN | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ GRUP YARIŞMALARI-7 GRUP | ELAZIĞ | 23.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ANKARA ÇOCUK ATLETİZMİ SEMİNERİ | 24.03.2024 | 18.03.2024 | 22.03.2024 | Başvur | ||
ANKARA ÇOCUK ATLETİZMİ SEMİNERİ BÜTÜNLEME BAŞVURUSU | 24.03.2024 | 18.03.2024 | 22.03.2024 | Başvur | ||
TOHM ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ | 25.03.2024 | 15.03.2024 | 23.03.2024 | Başvur | ||
ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ GRUP YARIŞMALARI-8 GRUP | MARDİN | 28.03.2024 | 12.03.2024 | 19.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ KROS VE KROS BAYRAK GRUP YARIŞMALARI-MARDİN | MARDİN | 28.03.2024 | 12.03.2024 | 23.03.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
OLİMPİK DENEME YARIŞLARI 6-7 NİSAN 2024 ANTALYA | ANTALYA | 06.04.2024 | 13.03.2024 | 02.04.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
TÜRKİYE 16 YAŞ ALTI (U16) YÜRÜYÜŞ ŞAMPİYONASI | ANTALYA | 20.04.2024 | 26.02.2024 | 16.04.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
MASTERS EVENT 5K RACE WALK | ANTALYA | 20.04.2024 | 25.02.2024 | 13.04.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
9. ULUSLARARASI EDİRNE YARI MARATONU | EDİRNE | 01.09.2024 | 15.12.2023 | 17.04.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
9. ULUSLARARASI EDİRNE 10K | EDİRNE | 01.09.2024 | 15.12.2023 | 17.04.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
Başlangıç Tarihi Yakın Olan Yarışmalar
Faaliyet Adı | Yeri | Başlangıç | Bitiş |
---|
Devam Eden Yarışmalar
Faaliyet Adı | Yeri | Başlangıç Tarihi | Bitiş Tarihi | Katılımcı Listesi | Yarışma Sonuçları |
---|
Madalyalar
YARIŞ SONUÇLARI
Faaliyet Adı | Tarih | Yeri | |
---|---|---|---|
29. SPAR Avrupa Kros Şampiyonası | 10 - Aralık | Bruksel/BEL | Sonuçlar |
Bölgesel Kros Ligi Yarı Final Yarışması | 2 - Aralık | Trabzon-Diyarbakır-Kırıkkale-Aydın(Kuşadası) | Sonuçlar |
Bölgesel Kros Ligi 1. Kademe Yarışması | 19 Kasım | Batman | Sonuçlar |
Bölgesel Kros Ligi 1. Kademe Yarışması | 18 - Kasım | Iğdır-Sivas-Batman-Gaziantep-Kırşehir-Bartın-İstanbul-Denizli | Sonuçlar |
Balkan Maraton Şampiyonası | 12 - Kasım | Atina/GRE | Sonuçlar |