Yürüyüş Ligi Statü ve Kayıt Formu

Spor Toto Kulüplerarası Yürüyüş Ligi Yarışmalarının 1.Kademesi 21 Mayıs 2016 tarihinde Konya'da, 2. Kademesi 11 Haziran 2016 tarihinde Nevşehir'de düzenlenecektir.   Yarışma Statüsü Kayıt Formu Yarışma Programı

Cheetos Ankara Sonuçları

 Türkiye'nin En Hızlısı (Cheetos) Ankara Bölge Finali 16.05.2016 tarihinde yapılmış olup yarışma  sonuçları ektedir.   SONUÇLAR

19 Mayıs Yarı Maratonu Statüsü ve Kayıt Formu

Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2016 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Yarı Maratonu 19 Mayıs 2016 tarihinde Samsun ilinde yapılacak olup yarışma statüsü ve kayıt formu ektedir.   Yarışma Statüsü Kayıt Formu

Turkcell U 23 Türkiye Şampiyonası ve Olimpik Baraj Yarışmaları

14-15 Mayıs 2016 tarihinde Ankara'da yapılacak olan Olimpik Baraj Yarışmaları Teknik Kurul Kararı ile Mersin iline alınmış olup 16-17 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılacaktır. Yine 14-15 Mayıs 2016 Mersin'de yapılacak olan U 23 Yaş Altı Şampiyonası...

Spor Toto 16 Yaş altı Ligi Statüsü ve Kayıt Formu

21-22 Mayıs 2016 tarihlerinde Eskişehir'de yapılacak olan Spor Toto 16 Yaş Altı Ligi Yarışmaları Statüsü ve Kayıt Formu Ektedir.   Yarışma Statüsü Kayıt Formu Yarışma Programı

Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

10-11-12-13 Mayıs 2016 tarihlerinde Antalya ilinde yapılan 13.Koç Fest Üniversiteler Türkiye Şampiyonası yarışma sonuçları ektedir.   Bayan Sonuçları Erkek Sonuçları

Okullar Arası Gençler Atletizm Türkiye Birinciliği Sonuçları

11-12 Mayıs 2016 tarihinde İzmir ilinde yapılan Okullar arası Gençler Puanlı Atletizm Türkiye Birinciliği Yarışma sonuçları ekli dosyalardadır.   Okullu Genç Kızlar Okullu Genç Erkekler

Kitaba Koş Yarışmaları Kocaeli’nde

Türkiye Atletizm Federasyonu ve Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün; çocuklarımıza kitap okuma ve spor yapma alışkanlıklarının geliştirilmesi amacı ile birlikte organize ettikleri “KİTABA KOŞ PROJESİ” yarışmaları 15 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak.   Yarışma Statüsü

Anadolu Yıldızlar Ligi Final Programı

14-15 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılacak olan Anadolu Yıldızlar Ligi Finalinin Programı ektedir.   YARIŞMA PROGRAMI

KOÇFEST 2. gün sonuçları

Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde başlayan Koçfest Üniversiteler Atletizm Şampiyonası’nda ikinci gün geride kaldı. Yarışma sonuçlarına ekteki dosyadan erişebilirsiniz.  ERKEKLER KADINLAR 3.GÜN YARIŞMA PROGRAMI

HABERLER

Avrupa U18’de üç madalya daha

Avrupa U18 Atletizm Şampiyonası'nın üçüncü gün gündüz seansında Ali Peker'den gelen altın madalyanın sonrasında, akşam da Edanur Tulum, Ayça Fidanoğlu ve Edibe Yağız kürsüye...

EN SON EKLENEN