Yarışma :
Tarih | Yarışma | Yaş Grubu Grubu | Yeri | Kategori | Sonuç |
---|---|---|---|---|---|
- Ocak | Atletizm Federasyonu Kurul Toplantıları | 0 | Diğer | ||
- Ocak | Milli Takım Hazırlık Kampları (Yurt İçi-Yurt Dışı) | B - U20 - U18 | Diğer | ||
6 - 7 Ocak | Salon TOHM / Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 - U16 | Bursa | Ulusal | İndir |
7 - Ocak | 14. 5 Ocak Adana'nın Kurtuluşu Yarı Maratonu | B | Adana | Özel Yol Koş. | İndir |
7 - Ocak | Dubai Maratonu | B | Dubai/UAE | INT | |
7 - Ocak | Okullar Gençler A-B Kros Grup Yarışması | 2005-2006-2007-2008-2009 | Aydın(Kuşadası)-Siirt-Eskişehir-Mersin-Trabzon-Yozgat | Okul-SGM | |
7 - Ocak | Okullar Yıldızlar Kros Grup Yarışması | 2009-2010-2011 | Aydın(Kuşadası)-Siirt-Eskişehir-Mersin-Trabzon-Yozgat | Okul-SGM | |
13 - 14 Ocak | *Turkcell Türkiye 20 Yaş Altı (U20) Salon Şampiyonası | U20 | İstanbul | Ulusal Şamp. | İndir |
20 - 21 Ocak | *Salon Olimpik Deneme Yarışması (Balkan Büyükler Salon Şamp. Seçmesi) | B | İstanbul | Ulusal | İndir |
20 - Ocak | *Spor Toto Türkiye Yürüyüş Şampiyonası | B - U20 - U18 | Antalya | Ulusal Şamp. | İndir |
20 - Ocak | *WA RW Tur Bronz Level Yürüyüş Yarışması | B - U20 | Antalya | INT | |
20 - Ocak | Dortmund Meeting Uluslararası Salon Yarışması | B | Dortmund/GER | INT | |
22 Ocak - 2 Şubat | MEB Yarı Yıl Tatili | 0 | Okul-SGM | ||
23 - Ocak | Uluslararası Salon Yarışması | B | Tampere/FIN | INT | |
26 - Ocak | Wuppertaler Hochsprung Uluslararası Salon Yarışması | B | Wuppertaler/GER | INT | |
27 - 28 Ocak | *Salon Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | İstanbul | Ulusal | İndir |
27 - Ocak | Çocuk Atletizm Etkinliği | U10 - U12 | Bursa | Ulusal | |
27 - Ocak | Turkcell Kulüpler Kros 1. Ligi Final U18 - U20 Ligi Eleme Kademesi | B - U20 - U18 | Adana | Ulusal | İndir |
27 - 28 Ocak | Turkcell Türkiye 14 Yaş Altı (U14) Salon Şampiyonası | U14 | Bursa | Ulusal Şamp. | İndir |
27 - Ocak | Uluslararası Salon Yarışması | B | Nantes/FRA | INT | |
27 - Ocak | WA Bronz Tur Orlen Cup Salon Yarışması | B | Lodz/POL | INT | |
28 - Ocak | 13. Uğur Mumcu Anma Yol Koşusu (10k) | B | Kartal - İstanbul | Özel Yol Koş. | |
28 - Ocak | WA Silver Tur Salon Yarışması | B | /FRA | INT | |
30 - Ocak | WA Gold Tur Salon Yarışması | B | Ostrava/CZE | INT | |
31 - Ocak | Uluslararası Salon Yarışması | B | Cottsburg/GER | INT |
Tarih | Yarışma | Yaş Grubu Grubu | Yeri | Kategori | Sonuç |
---|---|---|---|---|---|
22 Ocak - 2 Şubat | MEB Yarı Yıl Tatili | 0 | Okul-SGM | ||
- Şubat | Atletizm Federasyonu Kurul Toplantıları | 0 | Diğer | ||
- Şubat | Milli Takım Hazırlık Kampları (Yurt İçi-Yurt Dışı) | B - U20 - U18 | Diğer | ||
2 - Şubat | Uluslararası Salon Yarışması | B | Miramas/FRA | INT | |
2 - Şubat | WA Silver Tur Salon Yarışması | B | Miramas/FRA | INT | |
3 - Şubat | *9. Ruhi Sarıalp Salon Atlamalar Kupası | B - U20 | İstanbul | INT | İndir |
3 - 4 Şubat | *Salon TOHM/Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | Ataköy/İstanbul | Ulusal | İndir |
3 - Şubat | Çocuk Atletizm Etkinliği | U10 - U12 | Bursa | Ulusal | |
3 - Şubat | St. Paul Ultra Trail | B | Antalya | Özel Yol Koş. | |
3 - 4 Şubat | Turkcell Türkiye 16 Yaş Altı (U16) Salon Şampiyonası | U16 | Bursa | Ulusal Şamp. | |
4 - Şubat | Balkan U20 Salon Şampiyonası | U20 | Belgrad/SRB | INT | İndir |
7 - Şubat | Filathlitikos Kallithea International High Jump Indoor | B | Atina/GRE | INT | |
7 - Şubat | Uluslararası Salon Yarışması | B | Mondeville/FRA | INT | |
10 - Şubat | Balkan Salon Şampiyonası | B | İstanbul/TUR | INT | İndir |
10 - Şubat | Uluslararası Salon Yarışması | B | Paris/FRA | INT | |
10 Şubat | Woolona Winter Trail | B | Bursa / Dağyenice | Özel Yol Koş. | |
11 - Şubat | Okullar Gençler A-B Kros Türkiye Şampiyonası | 2005-2006-2007-2008-2009 | Isparta | Okul-SGM | |
11 - Şubat | Okullar Yıldızlar Kros Türkiye Şampiyonası | 2009-2010-2011 | Isparta | Okul-SGM | |
12 - 15 Şubat | Dünya Para Atletizm Grand Prix | B | Dubai / BAE | INT | |
13 - Şubat | Uluslararası Salon Yarışması | B | Belgrad/SRB | INT | |
17 - 18 Şubat | *Çoklu Branşlar Salon Türkiye Şampiyonası | B - U20 - U18 - U16 - U14 | Bursa | Ulusal | İndir |
17 - 18 Şubat | *Türkiye Büyükler Salon Şampiyonası (Çoklu Branşlar Dahil) | B | Ataköy/İstanbul | Ulusal Şamp. | İndir |
18 - Şubat | Sevilla Zurich Maraton | B | Sevilla/ESP | INT | |
18 - Şubat | Winter Run İstanbul | B | Kadıköy / İstanbul | Özel Yol Koş. | |
20 - 21 Şubat | *Seyfi Alanya Atmalar Kupası | B - U20 - U18 - U16 | Mersin | Ulusal | İndir |
20 - 21 Şubat | Bedensel Engelliler Atletizm Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | Mersin | Ulusal | |
20 - 21 Şubat | Spor Toto Atmalar Ligi 1. Kademe Yarışması | U18 | Mersin | Kulüp | |
22 - Şubat | WA Gold Tur Salon Yarışması | B | Madrid/ESP | INT | |
24 - 25 Şubat | *Turkcell Türkiye 18 Yaş Altı (U18) Salon Şampiyonası (Çoklu Branşlar Dahil) | U18 | İstanbul | Ulusal Şamp. | İndir |
24 - 25 Şubat | Masterler Türkiye Salon Şampiyonası | Master | Bursa | Ulusal | İndir |
24 Şubat | Nif Ultra Trail | B | İzmir | Özel Yol Koş. | |
24 - 25 Şubat | Salon Olimpik Deneme Yarışması | B | Bursa | Ulusal | İndir |
25 - Şubat | 44. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu | B | Trabzon | INT | |
25 - Şubat | Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Kros Yarışması (ECCCC) | B - U20 | Albuferia/POR | INT | |
25 - Şubat | Kulüpler Yarı Maraton Ligi 1. Kademe Yarışması | B | Trabzon | Kulüp |
Tarih | Yarışma | Yaş Grubu Grubu | Yeri | Kategori | Sonuç |
---|---|---|---|---|---|
- Mart | Atletizm Federasyonu Kurul Toplantıları | 0 | Diğer | ||
1 - 3 Mart | Dünya Salon Şampiyonası | B | Glasgow/GBR | INT | |
- Mart | Milli Takım Hazırlık Kampları (Yurt İçi-Yurt Dışı) | B - U20 - U18 | Diğer | ||
1 - Mart | Okullar Küçükler Mahalli Son Bildirim Tarihi | 2012-2013-2014 | Okul-SGM | ||
1 - Mart | Okullar Yıldızlar Mahalli Son Bildirim Tarihi | 2009-2010-2011 | Okul-SGM | ||
3 - Mart | Uluslararası Runatolia Maraton (21k - 10k) | B | Antalya | INT | |
3 - Mart | WA Gold Tur Yürüyüş Yarışması | B | Taicang/Çin | INT | |
5 - 7 Mart | Dünya Para Atletizm Grand Prix | B | /TUN | INT | |
6 - Mart | Intercity Kulüpler Kros Süper Ligi - U18 / U20 Ligi 1. Kademe Yarışması | B - U20 - U18 | Kocaeli | Kulüp | İndir |
9 - 10 Mart | 7. Efes Ultra Maratonu | B | İzmir - Selçuk | Özel Yol Koş. | |
9 - Mart | 7. TAF Kupası Kulüpler Salon Yarışmaları (İPTAL) | B | İstanbul | Ulusal | |
9 - 10 Mart | Avrupa Atmalar Kupası | B - U23 | Leira/POR | INT | |
9 - Mart | Balkan Yürüyüş Şampiyonası | B - U20 - U18 | Antalya | INT | İndir |
9 - Mart | Çelik Kadınlar Koşusu | B | İstanbul | Özel Yol Koş. | |
10 - Mart | 14 Mart Tıp Bayramı Koşusu "Sağlık İçin Koş" | B | Ankara | Özel Yol Koş. | |
10 - Mart | 2. Geleneksel 14 Mart Tıp Bayramı Koşusu | B | Ankara | Özel Yol Koş. | |
10 - Mart | 24. Alanya Atatürk Yarı Maratonu ve Halk Koşusu | B | ALANYA / ANTALYA | Özel Yol Koş. | |
10 - Mart | Şükrü Saban Yol Koşusu | B | Eskişehir - Odunpzarı | Özel Yol Koş. | |
15 - Mart | Okullar Gençler A -B Mahalli Son Bildirim Tarihi | 2005-2006-2007-2008-2009 | Okul-SGM | ||
16 - 24 Mart | Avrupa Masterler Salon Şampiyonası | Master | Torun/POL | INT | |
16 - Mart | Turkcell Kulüpler Kros Süper Ligi - U18 / U20 Ligi Finali | B - U20 - U18 | Antalya | Kulüp | İndir |
16 - Mart | WA Challenge Permit Yürüyüş Yarışması | B - U20 | Dudinska/SVK | INT | |
22 - 24 Mart | Dünya Para Atletizm Grand Prix | B | Jesolo/ITA | INT | |
23 - Mart | Anadolu Yıldızlar Ligi (AGP) Kros ve Kros Bayrak Grup Yarışmaları | U14 | Kırklareli-Denizli-Karaman-Kırkkale-Karabük-Erzincan-Elazığ | Okul-SGM | |
23 - Mart | Artvin Yol Koşusu - 10k | B - U20 | Artvin | Ulusal | |
23 - Mart | Atletizm Geliştirme Projesi Kros Grup Yarışmaları | 2010 | Kırklareli-Denizli-Karaman-Kırıkkale-Karabük-Erzincan-Elazığ | Bölge | |
23 - Mart | Gülle Atma Çağrı Oflaz Anma Yarışması (ERTELENDİ) | B - U20 - U18 | Osmaniye | Ulusal | |
28 - Mart | Anadolu Yıldızlar Ligi (AGP) Kros ve Kros Bayrak Grup Yarışmaları | U14 | Mardin | Okul-SGM | |
30 - Mart | Dünya Kros Şampiyonası | B | Belgrad/SRB | INT |
Tarih | Yarışma | Yaş Grubu Grubu | Yeri | Kategori | Sonuç |
---|---|---|---|---|---|
- Nisan | *Turkcell Türkiye Maraton Şampiyonası | B | YBD | Ulusal Şamp. | |
- Nisan | Atletizm Federasyonu Kurul Toplantıları | 0 | Diğer | ||
- Nisan | Dağ Koşuları İl Karmaları Ligi 1. Kademe Yarışması | B - U20 | YBD | Ulusal | |
- Nisan | Dağ Koşuları İl Karmaları Ligi 2. Kademe Yarışması | B - U20 | YBD | Ulusal | |
- Nisan | Milli Takım Hazırlık Kampları (Yurt İçi-Yurt Dışı) | B - U20 - U18 | Diğer | ||
Nisan - Mayıs | Sporcu Eğitim Merkezi (SEM) İl Seçmeleri | 2009-2010-2011-2012-2013 | İllerde | Okul-SGM | |
- Nisan | Turkcell Türkiye Dağ Koşuları Şampiyonası | B - U20 | YBD | Ulusal Şamp. | |
3 - 4 Nisan | Okullar Küçükler Grup Yarışmaları | 2012-2013-2014 | Bartın-Bingöl-Denizli-Kayseri-Kocaeli-Erzincan | Okul-SGM | |
3 - 4 Nisan | Okullar Yıldızlar Grup Yarışmaları | 2009-2010-2011 | Bartın-Bingöl-Denizli-Kayseri-Kocaeli-Erzincan | Okul-SGM | |
6 - 7 Nisan | *TOHM/Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 - U16 | Antalya | Ulusal | |
6 - 7 Nisan | Adana Backyard Ultra 2024 | B | Adana | Özel Yol Koş. | |
8 - 12 Nisan | İkinci Dönem Ara Tatili | 0 | Okul-SGM | ||
9 - 12 Nisan | Ramazan Bayramı Tatili | 0 | RESMİ TATİL | ||
13 - Nisan | 5. Latmos Ultra Maratonu | B | Muğla | Özel Yol Koş. | |
13 - Nisan | Rotterdam Maratonu | B | Rotterdam/NED | INT | |
14 - Nisan | Balkan Yarı Maraton Şampiyonası | B | Niksıç/MNE | INT | |
15 Nisan - 10 Mayıs | 9. TAF Turkcell Küçükler Atletizm Yarışması İl Seçmeleri | U14 | İllerde | Bölge | |
20 - 21 Nisan | *TOHM/Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 - U16 | YBD | Ulusal | |
20 - Nisan | Diamond Lig | B | Xiamen/CHN | INT | |
20 - Nisan | Masterler Türkiye Yürüyüş Şampiyonası | Master | Antalya | Ulusal | |
20 - Nisan | Spor Toto Türkiye Yürüyüş Şampiyonası | U16 | Antalya | Ulusal | |
21 - Nisan | 16. Uluslararası Osmangazi Tarihi Kent Koşusu | B | Bursa | Özel Yol Koş. | |
21 - Nisan | Anadolu Yıldızlar Ligi (AGP) Kros ve Kros Bayrak Final Yarışmaları | U14 | Adana | Okul-SGM | |
21 - Nisan | Atletizm Geliştirme Projesi Kros Final Yarışmaları | 2010 | Adana | Bölge | |
21 - Nisan | Maraton İzmir | B | İzmir | INT | |
21 - Nisan | SportFest İELRUN | U18 / B | Fatih / İstanbul | Özel Yol Koş. | |
21 - Nisan | Turkcell Türkiye Maraton Şampiyonası | B | İzmir | Ulusal Şamp. | |
21 - Nisan | WA Dünya Yürüyüş Takımlar Şampiyonası | B - U20 | Antalya/TUR | INT | |
23 - Nisan | Ulusal Egemenlik Günü Bayrak Yarışmaları | U16 - U14 | İllerde | Ulusal | |
24 - 25 Nisan | Okullar Gençler A - B Grup Yarışmaları | 2005-2006-2007-2008-2009 | Bursa-Erzurum-Karaman-Samsun-Sivas-İzmir | Okul-SGM | |
27 - 28 Nisan | *Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | Antalya | Ulusal | |
27 - Nisan | *Uluslararası Atmalar Kupası Yarışması | B - U20 | Antalya | INT | |
27 - Nisan | Diamond Lig | B | Shangai/CHN | INT | |
28 - Nisan | *Türkiye Yarı Maraton Şampiyonası | B | İstanbul | Ulusal Şamp. | |
28 - Nisan | Balkan Maraton Şampiyonası | B | Belgrad/SRB | INT | |
28 - Nisan | TÜRKİYE İŞ BANKASI 19. İSTANBUL YARI MARATONU | B | İstanbul | INT | |
28 - Nisan | Türkiye İş Bankası İstanbul Yarı Maratonu | B | İstanbul | INT |
Tarih | Yarışma | Yaş Grubu Grubu | Yeri | Kategori | Sonuç |
---|---|---|---|---|---|
Nisan - Mayıs | Sporcu Eğitim Merkezi (SEM) İl Seçmeleri | 2009-2010-2011-2012-2013 | İllerde | Okul-SGM | |
15 Nisan - 10 Mayıs | 9. TAF Turkcell Küçükler Atletizm Yarışması İl Seçmeleri | U14 | İllerde | Bölge | |
- Mayıs | Atletizm Federasyonu Kurul Toplantıları | 0 | Diğer | ||
- Mayıs | Milli Takım Hazırlık Kampları (Yurt İçi-Yurt Dışı) | B - U20 - U18 | Diğer | ||
- Mayıs | U23 Akdeniz Şampiyonası | U23 - U20 | YBD | INT | |
4 - 5 Mayıs | *Nurullah İvak Atmalar Kupası | B - U20 - U18 - U16 | Bursa | Ulusal | |
4 - 5 Mayıs | *Spor Toto Atmalar Ligi Final Yarışması | U18 | Bursa | Kulüp | |
4 - 5 Mayıs | *TOHM - Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 - U16 | YBD | Ulusal | |
4 - Mayıs | 3. Korzeniowski WA Gold Tur Yürüyüş Kupası | B - U20 | Warşova/POL | INT | |
4 - 5 Mayıs | Dünya Bayrak Yarışmaları | B | Bahamas/BAH | INT | |
4 - Mayıs | Salomon Çeşme Yarı Maratonu | B | İzmir - Çeşme | Özel Yol Koş. | |
5 - Mayıs | Doca Gündoğdu Ultra | B | Bursa | Özel Yol Koş. | |
5 - Mayıs | Wings For Life World Run İstanbul | B | Ortaköy / İstanbul | Ulusal | |
6 - Mayıs | Dünya Atletizm Günü Etkinlikleri (World Athletics Day) | U14 - U12 - U10 | İllerde | Ulusal | |
7 - Mayıs | DECATHLON Türkiye'nin En Hızlısı Grup Yarışmaları | U15 | Çanakkale | Ulusal | |
9 - 12 Mayıs | Avrupa Master Off-Road (Dağ-Patika Koşusu) Şampiyonası | Master | Madeira/POR | INT | |
9 - Mayıs | DECATHLON Türkiye'nin En Hızlısı Grup Yarışmaları | U15 | İzmir | Ulusal | |
10 - Mayıs | Diamond Lig | B | Doha/OAT | INT | |
10 - 14 Mayıs | ISF Okullar Kros Dünya Şampiyonası | U12 - U15 - U18 | Nairobi/KEN | INT | |
11 - Mayıs | 31. Grand Perimo WA Gold Tur Uluslararası Yürüyüş Yarışması | B | Rio Maior/POR | INT | |
11 - 12 Mayıs | Spor Toto Kulüpler 16 Yaş Altı (U16) Türkiye Şampiyonası | U16 | YBD | Kulüp | |
12 - Mayıs | İstanbul'u Koşuyorum Asya Etabı 5k / 10k | B | Üsküdar / İstanbul | Ulusal | |
12 - Mayıs | TED Meşale Yarı Maratonu | B | Ankara | Özel Yol Koş. | |
15 - 16 Mayıs | Okullar Küçükler Türkiye Şampiyonası | 2012-2013-2014 | Mersin | Okul-SGM | |
15 - 16 Mayıs | Okullar Yıldızlar Türkiye Şampiyınası | 2009-2010-2011 | Mersin | Okul-SGM | |
16 - 19 Mayıs | Avrupa Master Yol Koşuları (Road Race) Şampiyonası | Master | Porto Santa/POR | INT | |
16 - 19 Mayıs | İpsala'dan Ankara'ya Atatürk'ü Anma ve Barış Koşusu | B | Edirne | Özel Yol Koş. | |
17 - 25 Mayıs | IPC Dünya Şampiyonası | B | Kobe/JAP | INT | |
18 - 19 Mayıs | *Olimpik Deneme Yarışması (Balkan Şampiyonası Milli Takım Seçme Yarışması) | B - U20 | İzmir | Ulusal | |
18 - Mayıs | XXXVII. WA Gold Tur Yürüyüş Yarışması | B - U20 | La Coruna/ESP | INT | |
19 - Mayıs | 19 Mayıs Samsun Yarı Maratonu | B | Samsun | Ulusal | |
19 - Mayıs | 8. Bayrak Takım Yarışmaları | U12 - U14 - U16 - U18 | İllerde | Bölge | |
19 - Mayıs | Diamond Lig | B | Rabat/MAR | INT | |
19 - Mayıs | Kulüpler Yarı Maraton Ligi Final Yarışması | B | Samsun | Kulüp | |
20 Mayıs - 15 Haziran | Naili Moran Yaş Grupları İl Seçmeleri | U16 - U14 - U12 | İllerde | Bölge | |
21 - Mayıs | DECATHLON Türkiye'nin En Hızlısı Grup Yarışmaları | U15 | Ankara | Ulusal | |
22 - 23 Mayıs | Okullar Geçler A - B Türkiye Şampiyonası | 2005-2006-2007-2008-2009 | Konya | Okul-SGM | |
23 - Mayıs | DECATHLON Türkiye'nin En Hızlısı Grup Yarışmaları | U15 | Antalya | Ulusal | |
24 - Mayıs | SPX Dağyenice Ultra Trail | B | Dağyenice / Bursa | Özel Yol Koş. | |
25 - 26 Mayıs | *Balkan Büyükler Şampiyonası | B | İzmir | INT | |
25 - 26 Mayıs | 9. TAF Küçükler Atletizm Grup Yarışmaları | U14 | Grup Merkezlerinde | Bölge | |
25 - Mayıs | Diamond Lig | B | Eugene/USA | INT | |
25 - Mayıs | Gebze Ultra Trail | B | Gebze / Kocaeli | Özel Yol Koş. | |
26 - Mayıs | 7. Giresun Aksu Yarı Maratonu - 10K Koşusu | B | Giresun | Özel Yol Koş. | |
26 - Mayıs | Cadde 10K - 21K Yarı Maratonu | B | İstanbul | Özel Yol Koş. | |
26 - Mayıs | Uluslararası 6. MarmaRUN (Boğazda Koşuyoruz) | B | İstanbul / Beykoz | Özel Yol Koş. | |
28 - Mayıs | DECATHLON Türkiye'nin En Hızlısı Grup Yarışmaları | U15 | Gaziantep | Ulusal | |
30 - Mayıs | Diamond Lig | B | Oslo/NOR | INT | |
31 Mayıs - 2 Haziran | Avrupa Off Road - Running Şampiyonası | B | Annecy/FRA | INT | |
31 - Mayıs | DECATHLON Türkiye'nin En Hızlısı Grup Yarışmaları | U15 | Diyarbakır | Ulusal |
Tarih | Yarışma | Yaş Grubu Grubu | Yeri | Kategori | Sonuç |
---|---|---|---|---|---|
1 - 2 Haziran | *Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | Konya | Ulusal | |
2 - Haziran | Diamond Lig | B | Stockholm/SWE | INT | |
2 - Haziran | LGS Sınavı | 0 | Okul-SGM | ||
5 - 6 Haziran | *Turkcell 16 Yaş Altı (U16) - 18 Yaş Altı (U18) Türkiye Şamp. Seçme Yarışması (Çoklu Branşlar Dahil) | U18 - U16 | Antalya-Bursa-Diyarbakır-Kayseri | Bölge | |
7 - 12 Haziran | Avrupa Atletizm Şampiyonası | B | Roma/ITA | INT | |
8 - 9 Haziran | *Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | YBD | Ulusal | |
8 - 9 Haziran | YKS Sınavı | 0 | Okul-SGM | ||
9 - Haziran | 49. Uluslararası Yürüyüş Yarışması | B | Alytus/LTU | INT | |
12 - Haziran | *79. Cezmi Or Kupası / Olimpik Deneme Yarışmaları | B | İstanbul | INT | |
14 - Haziran | Okulların Kapanış Tarihi | 0 | Okul-SGM | ||
15 - 19 Haziran | Kurban Bayramı Tatili | 0 | RESMİ TATİL | ||
20 Mayıs - 15 Haziran | Naili Moran Yaş Grupları İl Seçmeleri | U16 - U14 - U12 | İllerde | Bölge | |
22 - 23 Haziran | *Turkcell 16 Yaş Altı (U16) - 18 Yaş Altı (U18) Türkiye Şampiyonası (Çoklu Branşlar Dahil) | U18 - U16 | Konya | Ulusal Şamp. | |
24 - 25 Haziran | 8. Uluslararası Bayrak - Sprint Kupası | B | Erzurum | INT | |
29 - 30 Haziran | *Turkcell Türkiye U23 - Büyükler Şampiyonası (Çoklu Branşlar Dahil) | B | İzmir | Ulusal Şamp. | |
30 - Haziran | TAF Kupası Yürüyüş Yarışması | B - U20 | İzmir | Ulusal | |
31 Mayıs - 2 Haziran | Avrupa Off Road - Running Şampiyonası | B | Annecy/FRA | INT | |
- Haziran | Atletizm Federasyonu Kurul Toplantıları | 0 | Diğer | ||
1 - Haziran | Avşa Yarı Maratonu | B | Balıkesir | Özel Yol Koş. | |
1 - Haziran | Avşa Yarı Maratonu' | B | Balıkesir / Avşa | Özel Yol Koş. | |
- Haziran | Milli Takım Hazırlık Kampları (Yurt İçi-Yurt Dışı) | B - U20 - U18 | Diğer | ||
3 - Haziran | DECATHLON Türkiye'nin En Hızlısı Grup Yarışmaları | U15 | Samsun | Ulusal | |
6 - 8 Haziran | Dünya Para Atletizm Grand Prix | B | Notwill/SWE | INT | |
9 - Haziran | 3. Kilikya Ultra Maratonu | B | Mersin | Özel Yol Koş. | |
9 - Haziran | SUMMER RUN İSTANBUL | B | İstanbul | Ulusal | |
10 - Haziran | DECATHLON Türkiye'nin En Hızlısı Anadolu Yakası Grup Yarışmaları | U15 | İstanbul | Ulusal | |
11 - Haziran | DECATHLON Türkiye'nin En Hızlısı Avrupa Yakası Grup Yarışmaları | U15 | İstanbul | Ulusal | |
13 - Haziran | DECATHLON Türkiye'nin En Hızlısı Final Yarışmaları | U15 | İstanbul | Ulusal | |
13 - 15 Haziran | Dünya Para Atletizm Grand Prix | B | Paris/FRA | INT | |
29 Haziran | 1. Uluslararası Gölpazarı Ultra Trail | B | Bilecik | Özel Yol Koş. | |
30 - Haziran | 5. Uluslararası İstiklal Yolu Şerife Bacı Yarı Maratonu | B | Kastamonu - İnebolu | INT |
Tarih | Yarışma | Yaş Grubu Grubu | Yeri | Kategori | Sonuç |
---|---|---|---|---|---|
1 - 2 Temmuz | *Spor Toto Kulüpler 18 Yaş Altı (U18) Ligi Final Yarışması (Açık) | U18 | İzmir | Kulüp | |
- Temmuz | İshakpaşa Sarayı Dağ Koşusu - Dağ Koşuları İl Karmaları Ligi Finali | B - U20 | Doğubeyazıt/Ağrı | Ulusal | |
6 - Temmuz | Balkan 18 Yaş Altı (U18) Şampiyonası | U18 | Maribor/SLO | INT | |
6 - 7 Temmuz | Masterler Türkiye Pist Şampiyonası | Master | YBD | Ulusal Şamp. | |
6 - 7 Temmuz | Naili Moran Yaş Grupları Atletizm Final Yarışması | U14 - U16 | Konya | Ulusal | |
6 - 7 Temmuz | Olimpik Deneme Yarışması | B | YBD | Ulusal | |
7 - Temmuz | Diamond Lig | B | Paris/FRA | INT | |
12 - Temmuz | Diamond Lig | B | Monaco/MON | INT | |
13 - 14 Temmuz | *Turkcell Türkiye 20 Yaş Altı (U20) Şampiyonası (Çoklu Branşlar Dahil) | U20 | İzmir | Ulusal Şamp. | |
13 - 14 Temmuz | Anadolu Yıldızlar Ligi Grup Yarışmaları | U14 | Bursa-İzmir-Mersin-Diyarbakır-Bingöl-Ordu-Samsun-Kayseri | Okul-SGM | |
13 - 14 Temmuz | TOHM / Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | YBD | Ulusal | |
15 - Temmuz | 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma ve Milli Birlik Beraberlik Koşusu | B | İllerde | Ulusal | |
17 - 18 Temmuz | *Turkcell Süper Lig 1. Kademe Yarışması | B | İzmir | Kulüp | |
18 - 21 Temmuz | Avrupa U18 Şampiyonası | U18 | Banska Bystrica/SVK | INT | |
20 - 21 Temmuz | *Olimpik - TOHM Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | İzmir | Ulusal | |
20 - Temmuz | 9. TAF Turkcell Küçükler Atletizm Final Yarışması | U14 | YBD | Bölge |
Tarih | Yarışma | Yaş Grubu Grubu | Yeri | Kategori | Sonuç |
---|---|---|---|---|---|
28 Ağustos - 8 Eylül | Paralimpik Olimpiyat Oyunları | B | Paris/FRA | INT | |
- Ağustos | Atletizm Federasyonu Kurul Toplantıları | 0 | Diğer | ||
- Ağustos | Milli Takım Hazırlık Kampları (Yurt İçi-Yurt Dışı) | B - U20 - U18 | Diğer | ||
1 - 11 Ağustos | Paris 2024 XXXIII Olimpiyat Oyunları | B | Paris/FRA | INT | |
- Ağustos | Sporcu Eğitim Merkezi (SEM) Sporcuları Değerlendirme Yarışması | 2009-2010-2011-2012-2013 | YBD | Okul-SGM | |
3 - 4 Ağustos | *TOHM/Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | YBD | Ulusal | |
3 - 4 Ağustos | Anadolu Yıldızlar Ligi Final Yarışması | U14 | Sivas | Okul-SGM | |
3 - 4 Ağustos | Balkan 20 Yaş Altı (U20) Şampiyonası | U20 | YBD | INT | |
4 - Ağustos | İl Karmaları Bayrak Yarışmaları | U16 | YBD | Ulusal | |
10 - 11 Ağustos | Spor Toto Kulüpler 1. Lig 1. Kademe Yarışması (Açık) | B | YBD | Kulüp | |
10 - 11 Ağustos | Ultra Abant | B | Bolu / Abant | Özel Yol Koş. | |
13 - 25 Ağustos | Dünya Masterler Pist Şampiyonası | Master | Göteborg/SWE | INT | |
17 - 18 Ağustos | *Turkcell Süper Lig Final Yarışması | B | İzmir | Kulüp | |
18 - Ağustos | Spor Toto Kulüpler Yürüyüş Ligi Final Yarışması | B - U20 - U18 - U16 | YBD | Kulüp | |
22 - Ağustos | Diamond Lig | B | Lozan/SUI | INT | |
24 - 25 Ağustos | *TOHM - Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | YBD | Ulusal | |
24 - 25 Ağustos | Spor Toto Kulüpler 1. Lig Final Yarışması | B | Konya | Kulüp | |
25 Ağustos | 5. Uluslararası Eskişehir Yarı Maratonu ve 10k | B | Eskişehir | INT | |
25 - Ağustos | Diamond Lig | B | Silesia/POL | INT | |
26 - 31 Ağustos | Dünya 20 Yaş Altı (U20) Şampiyonası | U20 | Lima/PER | INT | |
28 Ağustos - 8 Eylül | Para Athletics Olimpiyat Oyunları | B | Paris/FRA | INT | |
29 - Ağustos | Diamond Lig | B | Roma/ITA | INT |
Tarih | Yarışma | Yaş Grubu Grubu | Yeri | Kategori | Sonuç |
---|---|---|---|---|---|
28 Ağustos - 8 Eylül | Paralimpik Olimpiyat Oyunları | B | Paris/FRA | INT | |
28 Ağustos - 8 Eylül | Para Athletics Olimpiyat Oyunları | B | Paris/FRA | INT | |
01 - Eylül | 9. Uluslararası Edirne Yarı Maratonu | B | Edirne | Özel Yol Koş. | |
- Eylül | Atletizm Federasyonu Kurul Toplantıları | 0 | Diğer | ||
- Eylül | İsmail Akçay Uluslararası Yol Koşusu (10km) | B | Balıkesir | Ulusal | |
- Eylül | Köprübaşı Belediyesi Kervan Yolu Dağ Koşusu | B - U20 | Trabzon | Ulusal | |
- Eylül | Milli Takım Hazırlık Kampları (Yurt İçi-Yurt Dışı) | B - U20 - U18 | Diğer | ||
5 - Eylül | Diamond Lig | B | Zürih/SUI | INT | |
7 - 8 Eylül | *Turkcell Kulüpler 20 Yaş Altı (U20) Ligi Final Yarışması (Açık) | U20 | YBD | Kulüp | |
7 - Eylül | Gökçeada Ultra Trail | B | Çanakkale | Ulusal | |
7 - Eylül | Merrel Belgrad Ultra Trail | B | İstanbul | Özel Yol Koş. | |
13 - 14 Eylül | Diamond Lig | B | Brüksel/BEL | INT | |
15 - Eylül | Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu | B | Manisa | INT | |
21 - 22 Eylül | Avrupa DNA Kulüpler Şampiyonası | U20 | YBD | INT | |
21 - Eylül | Kyzikos Ultra Trail | B | Erdek/Balıkesir | Özel Yol Koş. | |
22 - Eylül | 4. Uluslararası Kayseri yarı Maratonu | B | Kayseri | Özel Yol Koş. | |
22 - Eylül | Uluslararası Kayseri Yarı Maratonu | B | Kayseri | INT. | |
27 - 29 Eylül | Balkan Masterler Pist Şampiyonası | Master | Bar/MNE | INT | |
28 Eylül | Ultra Sümela | B | Trabzon | Özel Yol Koş. | |
29 Eylül | "Urla'da Biriz Koşusu | B | İzmir / Urla | Özel Yol Koş. | |
14 - Eylül | Ayvalık Kurtuluş Yarı Maratonu | B | Balıkesir / Ayvalık | Özel Yol Koş. |
Tarih | Yarışma | Yaş Grubu Grubu | Yeri | Kategori | Sonuç |
---|---|---|---|---|---|
- Ekim | Atletizm Federasyonu Kurul Toplantıları | 0 | Diğer | ||
- Ekim | Milli Takım Hazırlık Kampları (Yurt İçi-Yurt Dışı) | B - U20 - U18 | Diğer | ||
5 - Ekim | İstanbul'u Koşuyorum Avrupa Etabı 5k / 10k | B | Yenikapı / İstanbul | Ulusal | |
13 - Ekim | 2. Runkara Yarı Maratonu | B | Ankara | INT | |
13 - Ekim | Dünya Masterler Maraton Şampiyonası | Master | Bükreş/ROU | INT | |
18-20 Ekim | Babadağ Ultra Trail | B | Muğla | Ulusal | |
20 - Ekim | 16. Uluslararası Tarsus Yarı Maratonu | B | Tarsus | Özel Yol Koş. | |
20 - Ekim | Büyükada Yarı Maratonu | B | Büyükada/İstanbul | Özel Yol Koş. | |
20 - Ekim | Büyükada Yarı Maratonu 2024 | B | İstanbul / Büyükada | INT | |
20 - Ekim | Turkcell Türkiye Kros Şampiyonası | B - U23 - U20 | Antalya | Ulusal Şamp. | |
23 - 31 Ekim | ISF Gymnaisade | 2006 - 2007 - 2008 | /BRN | INT | |
26 - Ekim | Kaş Yarımadaton | B | Antalya | Ulusal | |
27 - Ekim | 5. Uluslararası Gordion Yarı Maratonu | B | Ankara / Polatlı | Özel Yol Koş. | |
29 - Ekim | Antalya 29 Ekim Cumhuriyet Koşusu | B | Antalya | Ulusal |
Tarih | Yarışma | Yaş Grubu Grubu | Yeri | Kategori | Sonuç |
---|---|---|---|---|---|
- Kasım | 69. Ömer Besim Kros Yarışması | B - U20 | İstanbul | İL | |
- Kasım | Atletizm Federasyonu Kurul Toplantıları | 0 | Diğer | ||
- Kasım | Milli Takım Hazırlık Kampları (Yurt İçi-Yurt Dışı) | B - U20 - U18 | Diğer | ||
3 - Kasım | TÜRKİYE İŞ BANKASI 46. İSTANBUL MARATONU | B | İstanbul | INT | |
3 - Kasım | Türkiye İş Bankası 46. İstanbul Maratonu | B | İstanbul | INT | |
6 - 11 Kasım | Sagalassos Ultra Sky | B | Burdur | Özel Yol Koş | |
9 - Kasım | Balkan Kros Şampiyonası | B - U20 - U18 | YBD/ROU | INT | |
9 - Kasım | Varda Ultra Trail | B | Adana | Ulusal | |
10 - Kasım | Atatürk'ü Anma Kros Yarışması | U18 - U16 | Ankara | Ulusal | |
17 - Kasım | Bölgesel Kros Ligi 1. Kademe Yarışması | U18 - U16 - U14 | Grup Merkezlerinde | Bölge | |
30 - Kasım | Bölgesel Kros Ligi Yarı Final Yarışması | U18 - U16 - U14 | YBD | Bölge |
Tarih | Yarışma | Yaş Grubu Grubu | Yeri | Kategori | Sonuç |
---|---|---|---|---|---|
1 - Aralık | 1 - Aralık 6. Gazi Yarı Martonu ve 10K Koşusu | B | Gaziantep | Özel Yol Koş. | |
- Aralık | Atletizm Federasyonu Kurul Toplantıları | 0 | Diğer | ||
- Aralık | Milli Takım Hazırlık Kampları (Yurt İçi-Yurt Dışı) | B - U20 - U18 | Diğer | ||
7 - Aralık | Bölgesel Kros Ligi Final Yarışması | U18 - U16 | YBD | Bölge | |
7 - Aralık | Masterler Türkiye Kros Şampiyonası | Master | Antalya | Ulusal | |
7 - Aralık | Salon Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | YBD | Ulusal | |
8 - Aralık | 30. SPAR Avrupa Kros Şampiyonası | B - U23 - U20 | Antalya | INT | |
8 - Aralık | Bölgsel Kros Ligi Mix Bayrak Final Yarışması | U14 | Antalya | Bölge | |
15 Aralık | 6. Uluslararası Mersin Maratonu | B | Mersin | INT | |
21 - 22 Aralık | Salon Olimpik Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | YBD | Ulusal | |
28 - 29 Aralık | Salon Rekor Deneme Yarışması | B - U20 - U18 | YBD | Ulusal | |
29 - Aralık | 89. Büyük Atatürk Koşusu | B | Ankara | Ulusal |
Önceki yıllar
2023 FAALİYET TAKVİMİ
2022 FAALİYET TAKVİMİ
2021 FAALİYET TAKVİMİ
2020 FAALİYET TAKVİMİ
2019 FAALİYET TAKVİMİ
2019 YOL KOŞULARI VE ÖZEL YARIŞMALAR TAKVİMİ
2018 FAALİYET TAKVİMİ
2018 YOL KOŞULARI VE ÖZEL YARIŞMALAR TAKVİMİ
2017 FAALİYET TAKVİMİ
2016 FAALİYET TAKVİM