FEDERASYON BAŞKANLARI

Fatih ÇİNTİMAR

Fatih ÇİNTİMAR
28.09.2013 – Devam Ediyor 

Hüseyin YILDIRIM

Hüseyin YILDIRIM
01.08.2013 – 27.09.2013

Mehmet TERZİ

Mehmet TERZİ
28.12.2004 – 02.08.2013

Mehmet YURDADÖN

Mehmet YURDADÖN
30.10.2000 – 11.12.2004

Hüseyin YILDIRIM

Hüseyin YILDIRIM
13.09.2002 – 25.12.2002

Semra AKSU

Semra AKSU
09.05.2000 – 18.10.2000

Fikret ÇETİNKAYA

Fikret ÇETİNKAYA
20.01.1997 – 26.01.2000

Aşkın TUNA

Aşkın TUNA
04.09.1996 – 20.01.1997
01.08.1986 – 05.04.1988

Muharrem DALKILIÇ

Muharrem DALKILIÇ
20.12.1993 – 29.08.1996

Ali ERGENÇ

Ali ERGENÇ
19.11.1992 – 01.11.1993
15.12.1989 – 08.07.1991

Hüseyin MANİOĞLU

Hüseyin MANİOĞLU
09.03.1992 – 18.11.1992

İlker ÇETİN

İlker ÇETİN
09.08.1991 – 28.02.1992

Yılmaz SAZAK

Yılmaz SAZAK
17.06.1988 – 06.09.1989

Cüneyt KORYÜREK

Cüneyt KORYÜREK
17.10.1984 – 23.12.1986

Abdullah KÖKPINAR

Abdullah KÖKPINAR
14.05.1981 – 30.09.1984

Nuri TURAN

Nuri TURAN
11.12.1979 – 14.05.1981
09.01.1977 – 01.03.1978

Jerfi FIRATLI
22.02.1979 – 11.12.1979
1968 – 1973
1962 – 1964
1956 – 1960

Kurthan FİŞEK

Kurthan FİŞEK
27.04.1978 – 22.02.1979

Erol ZORLU

Erol ZORLU
23.12.1976 – 15.07.1977

Behçet BEYLEM
01.03.1976 – 0110.1976

Nejat KÖK

Nejat KÖK
02.10.1974 – 10.12.1975

Saddun ÖZDEDE

Sadun ÖZDEDE
1973

Refik TAGAY

Refik TAGAY
1973

Naili MORAN

Ali Naili MORAN
1964 – 1968
1946 – 1956

İ. Hakkı GÜNGÖR

İsmail Hakkı GÜNGÖR
1960 – 1962 


İrfan ŞAHİNBAŞ

1942 – 1946

Adnan HÜN

Adnan HÜN
1940 – 1942

Saffet GÜROL

Saffet GÜROL
1939 – 1940

 Vildan Aşir SAVAŞIR

Vildan Aşir SAVAŞIR
1935 – 1939

Burhan FELEK
1924 – 1935
1922 – 1923

Ahmet FETGERİ
1923 – 1924

Ali Seyfi BEYTİ

Ali Seyfi BEYTİ
1924 – 1935
1922 – 1922