Uluslararası yarışma sonuçları

2018
Gençlik Olimpiyatları, Buenos Aires (ARG)
Dünya U20 Atletizm Şampiyonası, Tampere (FIN)
Avrupa Atletizm Şampiyonası, (50MB PDF) Berlin (GER)
Avrupa U18 Şampiyonası, Györ (HUN)
Avrupa Şampiyon Kulüpler (ECCC), Birmingham (GBR)
Avrupa U20 Şampiyon Kulüpler (ECCC U20), Castellon (ESP)
Avrupa Şampiyon Kulüpler Kros (ECCC-XC), Mira (POR)
Avrupa Atmalar Kupası, Leiria (POR)
Dünya Yarı Maraton Şampiyonası, Valencia (ESP)
Gymnasiade, Marakesh (MAR)
IAAF Dünya Yürüyüş Kupası, Taicang (CHN)
Balkan Yürüyüş Şampiyonası, Zrenjanin (SRB)
Balkan U18 Atletizm Şampiyonası, İstanbul (TUR)
Balkan U20 Atletizm Şampiyonası, İstanbul (TUR)
Balkan Büyükler Şampiyonası, Stara Zagora (BUL)
Balkan Dağ Koşusu, Vrnacka Banja (SRB)
Balkan Kros Şampiyonası, Botoşani (ROU)
Balkan U20 Salon Şampiyonası, Sofya (BUL)
Balkan Salon Şampiyonası, İstanbul (TUR)
Dünya U18 Dağ Koşusu Kupası, Lanzada (ITA)
Dünya Dağ Koşusu Şampiyonası, Canillo (AND)
Avrupa Dağ Koşusu Şampiyonası, Üsküp (MKD)
18. Akdeniz Oyunları (Atletizm), Tarragona (ESP)

2017
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (34MB PDF), Londra (GBR)
Dünya Kros Şampiyonası, Kampala (UGA)
Dünya Yıldızlar (U18) Şampiyonası, Nairobi (KEN)
Universiade 2017 Athletics, Taipei (TPE)
Dünya Dağ Koşusu Şampiyonası, Premana (ITA)
Avrupa Salon Şampiyonası, Belgrad (SRB)
Avrupa Kros Şampiyonası, Samorin (SVK)
Avrupa U23 Şampiyonası, Bydgoszcz (POL)
Avrupa U20 Atletizm Şampiyonası, Grosseto (ITA)
Avrupa Takımlar Şampiyonası 1.Lig, Vaasa (FIN)
Avrupa 10,000 Metre Kupası, Minsk (BLR)
Avrupa Atmalar Kış Kupası, Gran Canaria (ESP)
Avrupa Gençlik Olimpik Festivali (EYOF), Györ (HUN)
Avrupa Dağ Koşusu Şampiyonası, Kamnik (SLO)
Avrupa Yürüyüş Kupası, Podebrady (CZE)
İslami Dayanışma Oyunları, Bakü (AZE)
Balkan Salon Şampiyonası, Belgrad (SRB)
Balkan Büyükler Şampiyonası, Novi Pazar (SRB)
Balkan U20 Salon Şampiyonası, İstanbul (TUR)
Balkan U20 Atletizm Şampiyonası, Piteşti (ROU)
Balkan U18 Atletizm Şampiyonası, İstanbul (TUR)
Balkan Dağ Koşusu Şampiyonası, Teteven (BUL)
Balkan Maraton Şampiyonası, Zagreb (CRO)
Balkan Yarı Maraton Şampiyonası, Prishtina (KOS)
Balkan Kros Şampiyonası, Çanakkale (TUR)
U18 Dünya Dağ Koşusu Kupası, Gagliana del Capo (ITA)
Avrupa U20 Şampiyon Kulüpler Kupası (ECCC-J), Brno (CZE)

2016
Olimpiyat Oyunları, Rio de Janeiro (BRA)
Avrupa Atletizm Şampiyonası, Amsterdam (NED)
Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası, Bydgoszcz (POL)
Dünya Salon Atletizm Şampiyonası, Portland (USA)
Avrupa Kros Şampiyonası, Chia (ITA)
Avrupa U18 (Yıldızlar) Atletizm Şampiyonası, Tiflis (GEO)
Balkan Atletizm Şampiyonası, Piteşti (ROU)
Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası, Bolu (TUR)
Balkan Yıldızlar Atletizm Şampiyonası, Krusevac (SRB)
Balkan Kros Şampiyonası, Cubrija (SRB)
Balkan Yürüyüş Şampiyonası, Flomina (GRE)

2015
Dünya Atletizm Şampiyonası, Pekin (CHN)
Dünya Yıldızlar Atletizm Şampiyonası, Cali (COL)
Dünya Kros Şampiyonası, Guyang (CHN)
Balkan Atletizm Şampiyonası, Piteşti (ROU)
Balkan Kros Şampiyonası, Vrbovec (CRO)
Avrupa Kros Şampiyonası, Hyeres (FRA)
Avrupa U23 Şampiyonası, Tallinn (EST)
Avrupa Gençler Şampiyonası, Eskilstuna (SWE)
Balkan Gençler Şampiyonası, Piteşti (ROU)
Balkan Yürüyüş Şampiyonası, Ayvalık (TUR)
Balkan Yıldızlar Şampiyonası, Mitrovica (SRB)

2014
Avrupa Atletizm Şampiyonası, Zürih (SUI)
Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası, Eugene (USA)
Dünya Salon Atletizm Şampiyonası, Sopot (POL)
Balkan Atletizm Şampiyonası, Piteşti (ROU)
Balkan Kros Şampiyonası, Kocaeli (TUR)
Avrupa Kros Şampiyonası, Samokov (BUL)
Avrupa 10,000m Kupası, Üsküp (MKD)
Balkan Yürüyüş Şampiyonası, Balchik (BUL)
Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası, Serres (GRE)

2013
Dünya Atletizm Şampiyonası, Moskova (RUS)
Dünya Yıldızlar Atletizm Şampiyonası, Donetsk (UKR)
Balkan Atletizm Şampiyonası, Stara Zagora (BUL)
Balkan Kros Şampiyonası, Zrenjanin (SRB)
Avrupa Kros Şampiyonası, Belgrad (SRB)
Avrupa U23 Şampiyonası, Tampere (FIN)
Avrupa Gençler Şampiyonası, Rieti (ITA)
Balkan Gençler Şampiyonası, Denizli (TUR)
Balkan Yürüyüş Şampiyonası, Ayvalık (TUR)
Balkan Yıldızlar Şampiyonası, Edirne (TUR)

2012
Olimpiyat Oyunları, Londra (2012)
Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası, Barselona (ESP)
Dünya Salon Atletizm Şampiyonası, İstanbul (TUR)
Avrupa Atletizm Şampiyonası, Helsinki (FIN)
Avrupa Atmalar Kupası, Bar (MNE)
Avrupa 10,000m Kupası, Bilbao (ESP)
Avrupa Kros Şampiyonası, Budapeşte (HUN)
Balkan Atletizm Şampiyonası, Eskişehir (TUR)
Balkan Kros Şampiyonası, Kocaeli (TUR)
Balkan Gençler Şampiyonası, Eskişehir (TUR)
Balkan Yürüyüş Şampiyonası, Bükreş (ROU)
Balkan Yıldızlar Şampiyonası, Belgrad (SRB)

2011
Dünya Atletizm Şampiyonası, Daegu (KOR)
Dünya Yıldızlar Atletizm Şampiyonası, Lille (FRA)
Balkan Kros Şampiyonası, Kragujevac (SRB)
Avrupa Kros Şampiyonası, Velenje (SLO)
Avrupa U23 Şampiyonası, Ostrava (CZE)
Balkan Atletizm Şampiyonası, Sliven (BUL)
Balkan Gençler Şampiyonası, Edirne (TUR)
Balkan Yürüyüş Şampiyonası, Bükreş (ROU)

2010
Avrupa Atletizm Şampiyonası, Barselona (ESP)
Avrupa Atmalar Kupası, Arles (FRA)
Avrupa 10,000m Kupası, Marsilya (FRA)
Balkan Yürüyüş Şampiyonası, Bükreş (ROU)
Balkan Yıldızlar Şampiyonası, Edirne (TUR)