KATEGORİBRANŞDERECEATLETDOĞUM TARİHİYERTARİHTİPID_NOCinsiyet
KATEGORİBRANŞDERECEATLETDOĞUM TARİHİYERTARİHTİPID_NOCinsiyet
Yıldızlar 4x200 metre 1:31.00 M.Onur Sadıkoğlu (99), Emrah Bozkurt (99), Umut Şahbaz (99), İshak Mert Şen (99) 01/01/0001 İstanbul, TUR 25/12/2016 Salon 75 75 E
Yıldızlar 5000m yürüyüş 21:21.64 Azat Ertaş 27/12/2000 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 74 74 E
Yıldızlar 3000m yürüyüş 12:33.38 Azat Ertaş 27/12/2000 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 73 73 E
Yıldızlar Heptatlon 4713 puan Mustafa Tilki 02/01/1997 İstanbul, TUR 16/02/2014 Salon 72 72 E
Yıldızlar Gülle atma (5 kg) 18.70m Alperen Karahan 27/10/2000 İstanbul, TUR 12/03/2017 Salon 71 71 E
Yıldızlar Üç adım atlama 15.09m Mert Çiçek 25/02/1998 İstanbul, TUR 27/12/2015 Salon 70 70 E
Yıldızlar Uzun atlama 7.30m Yiğit Yeşilçiçek 02/01/1998 İstanbul, TUR 19/12/2015 Salon 69 69 E
Yıldızlar Sırıkla atlama 5.05m Zeki Cem Tenekebüken 08/11/1998 İstanbul, TUR 27/12/2015 Salon 68 68 E
Yıldızlar Yüksek atlama 2.12m Alperen Acet 02/04/1998 İstanbul, TUR 17/01/2015 Salon 67 67 E
Yıldızlar 60m engelli 7.93 Mikdat Sevler 21/01/1998 İstanbul, TUR 01/02/2015 Salon 66 66 E
Yıldızlar 50m engelli 7.08 Serhat Ulucan 30/11/-0001 İzmir, TUR 26/12/1993 Salon 65 65 E
Yıldızlar 3000 metre 8:20.04 Ramazan Barbaros 05/01/1998 İstanbul, TUR 27/12/2015 Salon 64 64 E
Yıldızlar 800 metre 1:53.63 Ramazan Barbaros 05/01/1998 İstanbul, TUR 15/02/2015 Salon 63 63 E
Yıldızlar 1500 metre 3:52.56 Ömer Oti 10/02/1998 İstanbul, TUR 27/02/2015 Salon 62 62 E
Yıldızlar 400 metre 48.54 Mahsum Korkmaz 01/01/1999 Viyana, AUT 12/02/2016 Salon 61 61 E
Yıldızlar 200 metre 21.97 Batuhan Altıntaş 28/04/1996 İstanbul, TUR 10/02/2013 Salon 60 60 E
Yıldızlar 60 metre 6.91 Mustafa Onur Sadıkoğlu 05/03/1999 İstanbul, TUR 17/12/2016 Salon 59 59 E
Yıldızlar 50 metre 6.06 Oğuz Şanal 28/06/1976 İzmir, TUR 30/01/1993 Salon 58 58 E
Gençler 5000m yürüyüş 20:20.81 Salih Korkmaz 01/01/1997 İstanbul, TUR 16/01/2016 Salon 57 57 E
Gençler 3000m yürüyüş 12:12.82 Salih Korkmaz 01/01/1997 İstanbul, TUR 16/01/2016 Salon 56 56 E
Gençler 4x400 metre 4:16.94 Bayraktar Berkay Çalık (98), Akın Özyürek (99), Ahmet Kasap (99), Mahsum Korkmaz (99) 01/01/0001 İstanbul, TUR 12/02/2017 Salon 55 55 E
Gençler Heptatlon 5029 puan Yunus Pehlevan 18/12/1994 Mogilev, BLR 23/02/2013 Salon 54 54 E
Gençler Gülle atma (7.26kg) 17.13m Osman Can Özdeveci 23/08/1995 İstanbul, TUR 22/02/2014 Salon 53 53 E
Gençler Gülle atma (6kg) 18.81m Osman Can Özdeveci 23/08/1995 İstanbul, TUR 02/02/2014 Salon 52 52 E
Gençler Sırıkla atlama 5.05m Zeki Cem Tenekebüken 08/11/1998 İstanbul, TUR 27/12/2015 Salon 51 51 E
Gençler Yüksek atlama 2.20m Metin Doğu 19/01/1997 İstanbul, TUR 24/12/2016 Salon 50 50 E
Gençler Üç adım atlama 15.85m Necati Er 24/02/1997 İstanbul, TUR 27/12/2015 Salon 49 49 E
Gençler Uzun atlama 7.56m Emre Dalkıran 16/03/1997 Minsk, BLR 27/02/2016 Salon 48 48 E
Gençler 60m engelli (100 cm) 7.88 Mikdat Sevler 21/01/1998 Minsk, BLR 27/02/2016 Salon 47 47 E
Gençler 60m engelli 8.08 Batuhan Buğra Eruygun 23/04/1991 İzmir, TUR 31/01/2010 Salon 46 46 E
Gençler 50m engelli 6.99 Ruhan Işım 05/06/1970 İzmir, TUR 14/01/1989 Salon 45 45 E
Gençler 3000 metre 8:07.63 Süleyman Bekmezci 15/11/1995 İstanbul, TUR 20/02/2014 Salon 44 44 E
Gençler 1500 metre 3:46.17 Süleyman Bekmezci 15/11/1995 İstanbul, TUR 22/02/2014 Salon 43 43 E
Gençler 800 metre 1:49.80 Halit Kılıç 01/03/1992 Viyana, AUT 01/02/2011 Salon 42 42 E
Gençler 400 metre 47.10 Batuhan Altıntaş 28/04/1996 İstanbul, TUR 21/02/2015 Salon 41 41 E
Gençler 200 metre 21.59 Batuhan Altıntaş 28/04/1996 İstanbul, TUR 15/02/2015 Salon 40 40 E
Gençler 60 metre 6.76 Aykut Ay 03/08/1995 İstanbul, TUR 27/12/2014 Salon 39 39 E
U-23 5000m yürüyüş 19:33.57 Salih Korkmaz 01/01/1997 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 38 38 E
U-23 3000m yürüyüş 11:41.06 Salih Korkmaz 01/01/1997 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 37 37 E
U-23 Heptatlon 4877 puan Yusuf Pehlevan 11/02/1992 İstanbul, TUR 28/12/2014 Salon 36 36 E
U-23 Gülle atma 18.56m Murat Gündüz 01/03/1993 İstanbul, TUR 24/01/2015 Salon 35 35 E
U-23 Üç adım atlama 15.96m Necati Er 24/02/1997 Belgrad, SRB 25/02/2017 Salon 34 34 E
U-23 Uzun atlama 8.09m Mesut Yavaş 14/04/1978 Ames, USA 03/03/2000 Salon 33 33 E
U-23 Sırıkla atlama 5.15m Ümit Sungur 26/02/1994 İstanbul, TUR 28/12/2014 Salon 32 32 E
U-23 Yüksek atlama 2.21m Serhat Birinci 13/05/1990 Bükreş, ROU 30/01/2010 Salon 31 31 E
U-23 60m engelli 7.98 Batuhan Buğra Eruygun 23/04/1991 İstanbul, TUR 10/02/2013 Salon 30 30 E
U-23 50m engelli 6.80 Ruhan Işım 05/06/1970 İzmir, TUR 09/02/1991 Salon 29 29 E
U-23 5000 metre 13:12.55 Polat Kemboi Arıkan 12/12/1990 Düsseldorf, GER 10/02/2012 Salon 28 28 E
U-23 3000 metre 7:38.42 Ali Kaya 20/04/1994 Prag, CZE 07/03/2015 Salon 27 27 E
U-23 1500 metre 3:34.76 İlham Tanui Özbilen 05/03/1990 Karslruhe, GER 12/02/2012 Salon 26 26 E
U-23 800 metre 1:49.81 Halit Kılıç 01/03/1992 Lievin, FRA 14/02/2012 Salon 25 25 E
U-23 400 metre 46.55 Batuhan Altıntaş 28/04/1996 Viyana, AUT 30/01/2016 Salon 24 24 E
U-23 200 metre 21.29 Batuhan Altıntaş 28/04/1996 İstanbul, TUR 05/02/2017 Salon 23 23 E
U-23 60 metre 6.69 Aykut Ay 03/08/1995 Viyana, AUT 31/01/2015 Salon 22 22 E
U-23 50 metre 5.92 Ayhan Bodur 30/11/-0001 İzmir, TUR 10/02/1990 Salon 21 21 E
Büyükler 5000m yürüyüş 19:33.57 Salih Korkmaz 01/01/1997 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 20 20 E
Büyükler 3000m yürüyüş 11:41.06 Salih Korkmaz 01/01/1997 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 19 19 E
Büyükler Heptatlon 5612 puan Alper Kasapoğlu 08/01/1966 Monmouth, USA 02/02/1997 Salon 18 18 E
Büyükler Sırıkla atlama 5.70m Ruhan Işım 05/06/1970 Reno, USA 24/01/1998 Salon 17 17 E
Büyükler Üç adım atlama 16.61m Şeref Osmanoğlu 01/03/1989 Sumy, UKR 27/02/2016 Salon 16 16 E
Büyükler Yüksek atlama 2.24m Metin Durmuşoğlu 11/01/1974 İzmir, TUR 02/02/2002 Salon 15 15 E
Büyükler Uzun atlama 8.09m Mesut Yavaş 14/04/1978 Ames, USA 03/03/2000 Salon 14 14 E
Büyükler Gülle atma 19.59m Hüseyin Atıcı 03/05/1986 Göteborg, SWE 28/02/2013 Salon 13 13 E
Büyükler 4x400 metre 3:11.28 Ali Ekber Kayaş (87), Halit Kılıç (92), Mehmet Güzel (91), Yavuz Can (87) 31/12/2000 İstanbul, TUR 20/03/2010 Salon 12 12 E
Büyükler 60m engelli 7.93 Mustafa Güneş 22/03/1988 Belgrad, SRB 25/02/2017 Salon 11 11 E
Büyükler 50m engelli 6.80 Ruhan Işım 05/06/1970 İzmir, TUR 09/02/1991 Salon 10 10 E
Büyükler 5000 metre 13:12.55 Polat Kemboi Arıkan 12/12/1990 Düsseldorf, GER 10/02/2012 Salon 9 9 E
Büyükler 3000 metre 7:38.42 Ali Kaya 20/04/1994 Prag, CZE 07/03/2015 Salon 8 8 E
Büyükler 2000 metre 5:05.85 Halil Akkaş 01/07/1983 Lievin, FRA 03/03/2006 Salon 7 7 E
Büyükler 1500 metre 3:34.76 İlham Tanui Özbilen 05/03/1990 Karlsruhe, GER 12/02/2012 Salon 6 6 E
Büyükler 800 metre 1:48.93+ İlham Tanui Özbilen 05/03/1990 İstanbul, TUR 20/02/2014 Salon 5 5 E
Büyükler 400 metre 46.20 Yavuz Can 23/03/1987 İstanbul, TUR 25/02/2016 Salon 4 4 E
Büyükler 200 metre 21.19 Yavuz Can 23/03/1987 İstanbul, TUR 21/02/2016 Salon 3 3 E
Büyükler 60 metre 6.69 Aykut Ay 03/08/1995 Viyana, AUT 31/01/2015 Salon 2 2 E
Büyükler 50 metre 5.70 Erol Mutlusoy 16/06/1976 İzmir, TUR 04/02/2011 Salon 1 1 E


KATEGORİBRANŞDERECEATLETDOĞUM TARİHİYERTARİHTİPID_NOCinsiyet
KATEGORİBRANŞDERECEATLETDOĞUM TARİHİYERTARİHTİPID_NOCinsiyet
Yıldızlar 4x400 metre 4:05.49 Bahar Karaloğlu (00), Aleyna Çakmak (00), Şevval Özdoğan (00), Merve Taşkın (00) 30/11/-0001 İstanbul, TUR 05/02/2016 Salon 285 285 K
Yıldızlar 4x200 metre 1:44.64 Edanur Kılıç (99), Elif Yağcıoğlu (98), Berivan Yetkil (00), Mizgin Ay (00) 30/11/-0001 İstanbul, TUR 26/12/2015 Salon 284 284 K
Yıldızlar 5000 metre yürüyüş 22:05.38 Meryem Bekmez 31/07/2000 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 283 283 K
Yıldızlar 3000 metre yürüyüş 13:21.55 Meryem Bekmez 31/07/2000 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 282 282 K
Yıldızlar 2000 metre yürüyüş 8:55.18 Meryem Bekmez 31/07/2000 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 281 281 K
Yıldızlar Pentatlon 3273 puan Emine Selda Kırdemir 01/01/1998 İstanbul, TUR 26/12/2015 Salon 280 280 K
Yıldızlar Gülle atma (3kg) 19.40m Emel Dereli 25/02/1996 İstanbul, TUR 15/12/2012 Salon 279 279 K
Yıldızlar Sırıkla atlama 4.10m Mesure Tutku Yılmaz 01/01/2000 İstanbul, TUR 21/01/2017 Salon 278 278 K
Yıldızlar Üç adım atlama 12.44m Esra Emiroğlu 28/10/1994 İstanbul, TUR 19/02/2011 Salon 277 277 K
Yıldızlar Uzun atlama 6.05m Ecem Çalağan 18/01/1998 İstanbul, TUR 14/02/2015 Salon 276 276 K
Yıldızlar Yüksek atlama 1.81m Gülsün Durak 03/08/1977 Atina, GRE 20/02/1994 Salon 275 275 K
Yıldızlar 60m engelli 8.41 Şevval Ayaz 25/09/2000 İstanbul, TUR 24/01/2017 Salon 274 274 K
Yıldızlar 50m engelli 7.57 Işıl Coşan 31/05/1905 İzmir, TUR 04/02/1995 Salon 273 273 K
Yıldızlar 3000 metre 9:47.40 Semra Karaslan 18/01/1998 İstanbul, TUR 27/12/2015 Salon 272 272 K
Yıldızlar 1500 metre 4:27.19 Fatma Arık 10/09/1997 İstanbul, TUR 15/02/2014 Salon 271 271 K
Yıldızlar 800 metre 2:10.66 Aslı Arık 01/02/1995 İstanbul, TUR 29/12/2012 Salon 270 270 K
Yıldızlar 400 metre 56.39 Mizgin Ay 01/01/2000 İstanbul, TUR 24/01/2016 Salon 269 269 K
Yıldızlar 200 metre 24.69 Mizgin Ay 01/01/2000 İstanbul, TUR 07/03/2016 Salon 268 268 K
Yıldızlar 60 metre 7.52 Mizgin Ay 01/01/2000 İstanbul, TUR 17/02/2017 Salon 267 267 K
Yıldızlar 50 metre 6.69 Burcu Şentürk 26/09/1984 İzmir, TUR 20/02/2004 Salon 266 266 K
U-23 5000m yürüyüş 25:54.13 Nergis Adaş 11/12/1995 İstanbul, TUR 16/01/2016 Salon 265 265 K
U-23 3000m yürüyüş 15:35.15 Tuğçe Güneş 27/09/1993 İstanbul, TUR 03/02/2013 Salon 264 264 K
U-23 Pentatlon 3870 puan Pınar Aday 07/10/1993 İzmir, TUR 27/01/2013 Salon 263 263 K
U-23 Sırıkla atlama 4.26m Demet Parlak 26/07/1996 İstanbul, TUR 06/03/2016 Salon 262 262 K
U-23 Uzun atlama 6.16m Fatma Dulkan 21/05/1973 Ankara, TUR 13/02/1993 Salon 261 261 K
U-23 Üç adım atlama 13.12m Cemre Bitgin 21/01/1996 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 260 260 K
U-23 Yüksek atlama 1.90m Candeğer Kılınçer 16/07/1980 Pire, GRE 23/02/2002 Salon 259 259 K
U-23 Yüksek atlama 1.90m Candeğer Kılınçer 16/07/1980 Iraklio, GRE 04/02/2002 Salon 258 258 K
U-23 Gülle atma 18.36m Emel Dereli 25/02/1996 İstanbul, TUR 25/02/2016 Salon 257 257 K
U-23 4x400 metre 3:51.28 Rabia Çiçek (95), Berfe Sancak (94), Nimet Karakuş (93), Emel Şanlı (93) 30/11/-0001 İstanbul, TUR 27/12/2015 Salon 256 256 K
U-23 60m engelli 8.00 Nevin Yanıt 16/02/1986 Ghent, BEL 18/02/2007 Salon 255 255 K
U-23 50m engelli 7.20 Esen Kızıldağ 30/09/1980 İzmir, TUR 03/02/2002 Salon 254 254 K
U-23 3000 metre 8:43.46 Yasemin Can 11/12/1996 Belgrad, SRB 05/03/2017 Salon 253 253 K
U-23 1500 metre 4:07.94 Gamze Bulut 03/08/1992 İstanbul, TUR 15/02/2014 Salon 252 252 K
U-23 800 metre 2:01.19 Merve Aydın 17/03/1990 İstanbul, TUR 09/03/2012 Salon 251 251 K
U-23 400 metre 53.04 Meliz Redif 26/03/1989 Kalrsruhe, GER 29/01/2011 Salon 250 250 K
U-23 200 metre 24.40 Semra Aksu 31/05/1962 Sofya, BUL 19/02/1984 Salon 249 249 K
U-23 60 metre 7.45 Aksel Gürcan 02/01/1973 İstanbul, TUR 04/02/1995 Salon 248 248 K
U-23 50 metre 6.42 Aksel Gürcan 02/01/1973 İzmir, TUR 11/01/1995 Salon 247 247 K
Gençler 4x400 metre 3:58.69 Ezgi Bozkurt (97), Yaren Acar (97), Hazal Cengiz (97), Nilsu Battal (97) 30/11/-0001 İstanbul, TUR 27/12/2015 Salon 246 246 K
Gençler 5000 metre yürüyüş 22:05.38 Meryem Bekmez 31/07/2000 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 245 245 K
Gençler 3000 metre yürüyüş 13:21.55 Meryem Bekmez 31/07/2000 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 244 244 K
Gençler Pentatlon 3851 puan Pınar Aday 07/10/1993 Tallinn, EST 06/02/2011 Salon 243 243 K
Gençler Sırıkla atlama 4.10m Mesure Tutku Yılmaz 01/01/2000 İstanbul, TUR 21/01/2017 Salon 242 242 K
Gençler Yüksek atlama 1.81m Gülsün Durak 03/08/1977 Atina, GRE 20/02/1994 Salon 241 241 K
Gençler Üç adım atlama 12.85m Esra Emiroğlu 28/10/1994 İstanbul, TUR 09/02/2013 Salon 240 240 K
Gençler Uzun atlama 6.10m Fatma Dulkan Yüksel 21/05/1973 Ankara, TUR 19/12/1992 Salon 239 239 K
Gençler Gülle atma 17.58m Emel Dereli 25/02/1996 İstanbul, TUR 28/12/2013 Salon 238 238 K
Gençler 60m engelli 8.28 Nevin Yanıt 16/02/1986 Atina, GRE 16/02/2005 Salon 237 237 K
Gençler 50m engelli 7.38 Öznur Gültekin 17/02/1983 İzmir, TUR 03/02/2001 Salon 236 236 K
Gençler 3000 metre 9:08.82 Elvan Abeylegesse 11/09/1982 Atina, GRE 18/02/2001 Salon 235 235 K
Gençler 1500 metre 4:16.47 Songül Konak 26/08/1997 İstanbul, TUR 21/02/2015 Salon 234 234 K
Gençler 800 metre 2:07.87 Aslı Arık 01/02/1995 İstanbul, TUR 03/02/2013 Salon 233 233 K
Gençler 400 metre 55.07 Derya Yıldırım 13/09/1994 İstanbul, TUR 26/01/2013 Salon 232 232 K
Gençler 200 metre 24.69 Mizgin Ay 01/01/2000 İstanbul, TUR 07/03/2016 Salon 231 231 K
Gençler 60 metre 7.52 Mizgin Ay 01/01/2000 İstanbul, TUR 17/02/2017 Salon 230 230 K
Gençler 50 metre 6.69 Burcu Şentürk 26/05/1985 İzmir, TUR 04/02/2001 Salon 228 228 K
Büyükler Pentatlon 4577 puan Anzhela Kinet 14/11/1970 Gomel, BLR 25/01/2001 Salon 227 227 K
Büyükler Sırıkla atlama 4.32m Buse Arıkazan 08/07/1994 İstanbul, TUR 17/02/2017 Salon 226 226 K
Büyükler Yüksek atlama 1.90 Candeğer Kılınçer 16/07/1980 Atina, GRE 04/02/2002 Salon 225 225 K
Büyükler Üç adım atlama 13.64 Sevim Sinmez Serbest 20/04/1987 İstanbul, TUR 09/02/2013 Salon 224 224 K
Büyükler Uzun atlama 6.66m Karin Melis Mey 31/05/1983 Birmingham, GBR 18/02/2012 Salon 223 223 K
Büyükler Gülle atma 18.36m Emel Dereli 25/02/1996 İstanbul, TUR 25/02/2016 Salon 222 222 K
Büyükler 4x400 metre 3:37.37 Pınar Saka (85), Özge Gürler (85), Meliz Redif (89), Yeliz Kurt (85) 30/11/-0001 Torino, ITA 08/03/2009 Salon 221 221 K
Büyükler 5000 metre yürüyüş 22:05.38 Meryem Bekmez 31/07/2000 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 220 220 K
Büyükler 3000 metre yürüyüş 13:21.55 Meryem Bekmez 31/07/2000 İstanbul, TUR 14/01/2017 Salon 219 219 K
Büyükler 60m engelli 8.00 Nevin Yanıt 16/02/1986 Ghent, BEL 18/02/2007 Salon 218 218 K
Büyükler 50m engelli 7.14 Esen Kızıldağ 30/09/1980 İzmir, TUR 09/02/2003 Salon 217 217 K
Büyükler 5000 metre 14:46.44 Almitu Bekele Degfa 17/09/1977 Stockholm, SWE 10/02/2010 Salon 216 216 K
Büyükler 3000 metre 8:43.46 Yasemin Can 11/12/1996 Belgrad, SRB 05/03/2017 Salon 215 215 K
Büyükler 2000 metre 5:48.67 Ebru Kavaklıoğlu 14/03/1970 Lievin, FRA 13/02/2000 Salon 214 214 K
Büyükler 1500 metre 4:07.94 Gamze Bulut 03/08/1992 İstanbul, TUR 15/02/2014 Salon 213 213 K
Büyükler 800 metre 2:01.19 Merve Aydın 17/03/1990 İstanbul, TUR 09/03/2012 Salon 212 212 K
Büyükler 400 metre 53.04 Pınar Saka 05/11/1985 Lincoln, USA 07/02/2009 Salon 211 211 K
Büyükler 400 metre 53.04 Meliz Redif 26/03/1989 Karlsruhe, GER 29/01/2011 Salon 210 210 K
Büyükler 200 metre 23.05 Nora Güner 01/07/1977 Ghent, BEL 09/02/2003 Salon 209 209 K
Büyükler 200 metre 23.05 Nora Güner 01/07/1977 Viyana, AUT 28/01/2003 Salon 208 208 K
Büyükler 60 metre 7.21 Nora Güner 01/07/1977 Karlsruhe, GER 27/01/2001 Salon 207 207 K
Büyükler 50 metre 6.21 Aksel Gürcan 02/01/1973 İzmir, TUR 04/02/2001 Salon 206 206 K