Balkan Salon Şampiyonası 18 Şubat 2012 tarihinde İstanbul Ataköy Atletizm Salonunda yapılacaktır.

Şampiyonada ülkemizi temsil edecek Milli Takım Kafilesi aşağıda yer almaktadır.

Milli Takım Kafilemiz Adela Otel de konaklayacaktır. Otele girişler 15 Şubat Çarşamba günü saat 12.00 ‘de (öğlen yemeği ile) yapılacaktır.

Tüm kafilemizin 15 Şubat Çarşamba günü saat 19:00 da yapılacak olan toplantıda hazır bulunması ve otelden ayrılışların 19 Şubat Pazar günü saat 12:00 den önce yapılması gerekmektedir.

Adela Otel Adres: Londra Asfaltı No: 38 Şirinevler/İSTANBUL

Yarışma Programını Görmek İçin Tıklayınız…

TÜRKİYE ATLETİZM FEDERASYONU BAŞKANLIĞI

 

  MİLLİ TAKIM KAFİLESİ
BAYAN SPORCULAR
 AKSEL GÜRCAN 60M
 MELİZ REDİF 400M
 MERVE AYDIN 800M
 TUĞBA KARAKAYA 1500M
 DUDU KARAKAYA 3000M
 NEVİN YANIT 60M ENGELLİ
 BURCU AYHAN YÜKSEK ATLAMA
 AYŞEGÜL YILMAZ SIRIKLA ATLAMA
 SEVİM SİNMEZ ÜÇADIM ATLAMA
 EMEL DERELİ GÜLLE ATMA
 MELİZ REDİF 4X400M
 MERVE AYDIN  
ELİF YILDIRIM  
EMEL GÜNGÖR UZUN ATLAMA
ÖZGE AKIN  
ERKEK SPORCULAR
 İZZET SAFER 60M
 YAVUZ CAN 400M
 HALİT KILIÇ 800M
 KEMAL KOYUNCU 1500M
 MERT GIRMALEGESSE 3000M
 BATUHAN BUĞRA ERUYGUN 60M ENGELLİ
 SERHAT BİRİNCİ YÜKSEK ATLAMA
 YUNUS EMRE USLUCA SIRIKLA ATLAMA
 ALPER KULAKSIZ UZUN ATLAMA
 HAŞİM YILMAZ ÜÇADIM ATLAMA
 HÜSEYİN ATICI GÜLLE ATMA
 YAVUZ CAN 4X400M
 ALİ EKBER KAYAŞ  
 SERDAR TAMAÇ  
 MEHMET GÜZEL  
DİĞER GÖREVLİLER
 MEHMET TERZİ KAFİLE BAŞKANI
 MUHARREM OR TEKNİK DİREKTÖR
 SÜLEYMAN ALTINOLUK ANTRENÖR
 OSMAN PEHLİVAN ANTRENÖR
 GÜRSEL ÖZYURT ANTRENÖR
 TUNCAY İSKENDER ANTRENÖR
 LEVENT ILGIN ANTRENÖR
 METİN SAZAK ANTRENÖR
 CÜNEYT YÜKSEL ANTRENÖR
 AHMET PEKEL ANTRENÖR
 DURSUN TEPEYURT ANTRENÖR
 ZİYA ÖZEL ANTRENÖR
 NEVZAT ÇINAT ANTRENÖR
 BÜLENT ERKAYA ANTRENÖR
 TAYFUN AYGÜN ANTRENÖR
 MEHMET KALE ANTRENÖR
 UMUT TOYER ANTRENÖR
 METİN DURMUŞOĞLU ANTRENÖR
 HALUK GÜVEN ANTRENÖR
 ÖMÜR YILMAZ HİÇDÖNMEZ DOKTOR
 AHMET ALTAY MASÖR
 HAYDAR ÜNVER MASÖR  

 

Tasnif Dışı Yarışmalara Davet Edilen Sporcu ve Antrenörler

Şampiyonaya Milli Takım Kafilesinin dışında aşağıdaki listede isimleri yer alan sporcularımız belirlenen branşlara tasnif dışı olarak yarışmak kaydı ile davet edilmektedirler.

 Milli Takım adına yarışmayacak,  tasnif dışı listesinde yer alan ve İstanbul dışından katılan sporcu ve antrenörlerimiz için Adela Otel de 17 ve 18 Şubat günlerinde yer ayrılmıştır.

Tüm katılımcılara başarılar dileriz.

 

TASNİF DIŞI LİSTESİ
1  SALİHA ÖZYURT 60M
2  SİBEL AĞAN 60M
3  SERPİL KOÇAK 60M
4  ELİF YILDIRIM 400M
5  ÖZGE AKIN 400M
6  MELİHA ERDOĞAN 800M
7  FADİME SUNA 1500M
8  ÖZLEM KAYA 3000M
9  PINAR ADAY 60M ENGELLİ
10  SERPİL KOÇAK 60M ENGELLİ
11  SİBEL ÇINAR YÜKSEK ATLAMA
12  BUSE ARIKAZAN SIRIKLA ATLAMA
13  ELMAS SEDA FIRTAINA SIRIKLA ATLAMA
14  ÇAĞDAŞ ASLAN ÜÇADIM ATLAMA
15  FİLİZ KADOĞAN GÜLLE ATMA
16  NİLGÜN ÖZTÜRK GÜLLE ATMA
17  VOLKAN ÇAKAN 60M
18  SEZAİ ÖZKAYA 60M
19  İSMAİL ASLAN 60M
20  SERDAR TAMAÇ 400M
21  ALİ EKBER KAYAŞ 400M
22  MEHMET GÜZEL 400M
23  MUSTAFA ASLAN 800M
24  EMRAH ÇOBAN 800M
25  LEVENT ATEŞ 1500M
26  RAMAZAN ÖZDEMİR 3000M
27  M. EMİN TAN 3000M
28  OKTAY GÜNEŞ 60M ENGELLİ
29  FURKAN GÖKSOY YÜKSEK ATLAMA
30  ÜMİT SUNGUR SIRIKLA ATLAMA
31  EMRE GÜLERYÜZ SIRIKLA ATLAMA
32  KAAN ŞENCAN UZUN ATLAMA
33  MUSTAFA YILDIZ ÜÇADIM ATLAMA
34  ERCÜMENT OLGUNDENİZ GÜLLE ATMA
35 ADEM BATAR ANTRENÖR
36 KEMAL ŞENCAN ANTRENÖR
37 TANER AKIN ANTRENÖR
38 CAHİT YÜKSEL ANTRENÖR
39 AYTAÇ ÖZBAKIR ANTRENÖR
40 BÜLENT ADAY ANTRENÖR
41 SANEM ÖLÇER ANTRENÖR
42 ALİ ÇELİK ANTRENÖR
43 FAHRETTİN KARADUMAN ANTRENÖR
44 SİNEM FAZLA ANTRENÖR
45 ZEKERİYA KORKMAZ ANTRENÖR
46 HAKAN BECEREN ANTRENÖR