Atletizm Federasyonunun 2016 Faaliyet Takviminde yer alan Spor Toto Yürüyüş Olimpik Baraj Yarışmaları 30 Ocak 2016 tarihinde Antalya’da yapılacak.

Yarışmaların teknik toplantısı yarışma tarihlerinden bir gün önce  Antalya Acrapol Otel’de saat 16.45:00’de yapılacaktır. Teknik toplantıya yarışmalara katılım sağlayan her ilden, yetki verilmiş en fazla iki kişi katılabilecektir.

Türkiye Atletizm Federasyonu’nun (TAF) internet sayfasında Spor Toto Yürüyüş Olimpik Baraj yarışmasının statüsü ile birlikte yayınlanan kayıt formu doldurularak elektronik posta ile [email protected] adresine 28 Ocak 2016 tarihi, saat 20:00‘a kadar gönderilerek kayıt yapılacaktır. Kayıtların son kontrolü teknik toplantı sırasında yapılacağından teknik toplantıya katılma zorunluluğu vardır. Kayıtların internet üzerinden mutlaka yapılması gerekmektedir. Teknik toplantı sırasında ve sonrasında yeni sporcu kaydı yapılmayacaktır.

Spor Toto Yürüyüş Olimpik Baraj yarışmaları; IAAF Yarışma Kuralları, Atletizm Federasyonu Yarışma Yönetmeliği ve bu statüde belirtilen kurallara göre organize edilecektir.

 

Yarışma Statüsünü Görüntülemek İçin Tıklayınız

Kayıt Formunu Görüntülemek İçin Tıklayınız

Yarışma Programını Görüntülemek İçin Tıklayınız