Antalya Expo Fuar Merkezi’nde 4-7 Nisan tarihleri arasında yapılan Hestourex Uluslararası Spor, Turizm ve Alternatif Turizm Fuarı’nda Türkiye Atletizm Federasyonu da yer alıyor.

Antalya’da Cumhurbaşkanlığı’nın himayelerinde gerçekleştirilen Hestourex Fuarı’nda ilk iki gün geride kaldı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun açılışını yaptığı fuarda Türkiye Atletizm Federasyonu da yer alıyor.

Stand alanının orta bölümünde kurulan spor federasyonlarına ait alanda yerini alan Türkiye Atletizm Federasyonu, ziyaretçileri bilgilendirmenin yanı sıra mini çocuk atletizmi gösterileriyle de küçüklerin ilgisini çekiyor.

Fuarı gezen Bakan Mehmet Kasapoğlu, TAF standında Başkan Fatih Çintimar ve misafirleriyle bir süre sohbet etti. Belarus Atletizm Federasyonu Başkanı Vadim Devyatovski ve diğer davetlilerle de tanışan Bakan Kasapoğlu, daha sonra diğer standlara uğradı.

Fuarın ikinci günündeki ziyaretçiler arasında ise Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya vardı. Yerlikaya, fuarı gezip yetkililerden bilgi aldı.

Hestourex Fuarı, 7 Nisan Pazar akşamına kadar Aksu’daki Antalya Expo Center’da gezilebilecek.