Duyuru

3. Kademe Kıdemli Antrenör Kurslarına Katılmaya Hak Kazananlar

3. Kademe Kıdemli Antrenör Kurslarına Katılmaya Hak Kazananlar


17-22 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 3. Kademe Kıdemli Koşular,Atmalar ve Çoklu Branşlar Antrenör kurslarına katılmaya hak kazanan antrenör listesi aşağıda yer almaktadır. Listede ismi yer alan kursiyerlerin Spor Bilgi Sistemine kayıtlı olan e-posta adreslerine bilgilendirme içerikleri en geç 09 Haziran 2023 (bugün) saat 18:00'da paylaşılacaktır. (E-postalarının ulaşmadığını düşünen kursiyerlerimiz uzaktan@taf.org.tr adresinden bilgi alabilirler.)

 

Kursiyerlerin istenilen evraklar ile 17 Haziran 2023 tarihinde saat 08.30’da Ankara ili Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM)’nde (Göksu, Şehit Mehmet Çavuş Cad. No:5, 06820 Etimesgut / Ankara) adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

NOT:  Bütünleme sınavına katılacak kursiyerlerin; bütünlemeye kaldıkları dersin tamamına katılım sağlamaları ve ders sonunda sınavına girmeleri gerekmektedir.

 

Kazananlar Listesi

Çoklu Branşlar Ders Programı

Atmalar Ders Programı

Koşular Ders Programı

Taahhütname

Bütünleme Başvuru Dilekçesi

Bütünleme Formu

3. Kademe Başvuru Formu

KVKK Genel Aydınlatma Metni

 

 

Yayın Tarihi : 9.06.2023 12:11:00
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.

Arşiv


Bağlantılar


Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.