Duyuru

Antrenör branş beyan formu

Antrenör branş beyan formu


Türkiye Atletizm Federasyonu’nun yürürlükte olan Antrenör Eğitimi Talimatına göre Kıdemli Antrenör (3. Kademe), Baş Antrenör (4. Kademe) ve Teknik Direktör (5. Kademe) belgeleri Koşular, Atlamalar, Atmalar, Çoklu Branşlar ve Yürüyüş şeklinde alt branş spor dallarına ayrılmıştır.
Kademe yükseltme kurslarına katılabilmek için aşağıda yer alan beyan formunun doldurularak, ıslak imzalı haliyle Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığı adresine (Balgat Mh. Osmanlı Cd. 25/2 Çankaya/ANKARA) elden veya kargo yöntemi ile iletilmesi gerekmektedir.
ÖNEMLİ UYARI: Önümüzdeki günlerde açılması planlanan kurslara (özellikle 4. Ve 5. Kademeye başvuracaklar için) ıslak imzalı beyan formu göndermeyen ve bilgileri sisteme işlenmeyen adayların başvuruları onaylanmayacaktır.

Yayın Tarihi : 25.02.2022 14:18:02
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.

Arşiv


Bağlantılar


Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.