Duyuru

İzmir Antrenör Kursu hakkında

İzmir Antrenör Kursu hakkında


20 - 30 Ağustos 2019 ve 23 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında İzmir’de açılacak olan Atletizm 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu’na ve 2. Kademe Atletizm Antrenörü Kursu'na katılmaya hak kazanan antrenör adayları aşağıda belirtilmiştir.
1. Kademe kursiyerler istenilen evraklar ile 20 Ağustos 2019 tarihinde saat 08.00’de İzmir Atatürk Stadyumu – Mersinli Mahallesi, Şehitler Cd., 35110 Konak/İzmir adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.
2. Kademe kursiyerler istenilen evraklar ile 23 Ağustos 2019 tarihinde saat 08.00’de İzmir Atatürk Stadyumu – Mersinli Mahallesi, Şehitler Cd., 35110 Konak/İzmir adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.
Antrenör Gelişim Seminerlerine katılacak kursiyerlerin listesi aşağıda yer almaktadır.
KURS YÖNETİCİSİNE TESLİM EDİLECEK EVRAKLAR a) 2 adet vesikalık fotoğraf b) Diploma veya mezuniyet belgesinin Noter veya Üniversite onaylı sureti. c) Adli Sicil Kaydı Sorgulaması-(aslı veya e-devletten alınan) (Resmi Kurum için alınacaktır.) d) Sağlık Raporu (Sağlık Ocağı veya Hükümet Tabipliğinden Ek-5 Sağlık Raporu Formu veya Ek-5 sağlık raporu alınamadığı durumlarda diğer sağlık raporu belgelerinde” antrenörlük yapmasında sağlık açısından sakınca yoktur” ibaresi bulunması gerekmektedir).-Belgenin aslı. e) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınan ceza olmadığına dair yazı – e-devletten alınan Resmi Evrak Kabul Edilemez ibareli yazı kabul edilmeyecektir. f) Nüfus cüzdanı fotokopisi g) Banka Dekontu. h) Atletizm Antrenör Talimatının 21. ve 22. Maddesinde yer alan şartları taşıyan kursiyerler, durumlarını resmi olarak belgelendirmek zorundadır.
1. Kademede Muaf Olan Adayların Kursa Başlama Tarihi: 26 Ağustos 2019 (Muafiyet şartlarını taşıyan kursiyerler, durumlarını resmi olarak belgelendirmek zorundadır.)
2. Kademede Muaf Olan Adayların Kursa Başlama Tarihi: 30 Ağustos 2019 (Muafiyet şartlarını taşıyan kursiyerler, durumlarını resmi olarak belgelendirmek zorundadır.)
-Üniversitelerin Beden Eğitimi veya Spor Eğitimi veren bölümlerinden mezun olanlar Aslı Gibidir yapılan diplomaları ile temel eğitim programında yer alan derslerden muaf tutulurlar.
-Kademeleri itibariyle başka bir antrenör kursunda başarılı olanlar girdikleri kurs tarihinden itibaren dört yıl içinde açılan aynı kademedeki Atletizm kursuna başvurduklarında Antrenör Eğitim Yönetmeliğinde belirtilen dersler ve saatlerin aynı olması durumunda almış olduğu antrenörlüğe ait onaylı antrenör belgesi ve onaylı ders içeriklerini teslim etmeleri halinde temel eğitim programında yer alan derslerden muaf tutulurlar. Onaylanmamış (fotokopi) evraklar muaf olmaya yeterli değildir.

Yayın Tarihi : 9.08.2019 12:17:51
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.Arşiv
Bağlantılar
Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.