Duyuru

Masterler Balkan Pist Şampiyonası Statüsü ve CANLI SONUÇLAR

Masterler Balkan Pist Şampiyonası Statüsü ve CANLI SONUÇLAR


Masterler Balkan Pist Şampiyonası 1-3 Eylül 2023 tarihlerinde İzmir'de yapılacak olup statüsü ektedir.

CANLI SONUÇLAR www.bamacs2023.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Paylaşılan sonuçlar resmi sonuç değildir. Anlık müsabaka verilerdir. Resmi sonuçlar ayrıca paylaşılacaktır.

Balkan Şampiyonası kayıtları 15 Ağustos 2023 tarihinde kapanacaktır.

Yarışma Web Sitesi www.bamacs2023.com

Yarışma Statü

KAYIT LİNKİ için aşağıda belirtilen açıklamayı okuyunuz.

Sorularınız için :

Ömür Ümit SUKAT +90 541 513 72 09 WhatApp tan yazınız. ( Ad Soyad yazarak sorularınızı yazınız.)

Türkiye Atletizm Federasyonu Bilgi Yönetim Sistemi (BYS)'ye kayıtlı olmayan ya da  şifresini bilmeyen sporcular şifrelerini almak için https://bys.taf.org.tr   adresinde yer alan  Sporcu Olmak İçin Başvur sayfasına gidebilir. Bu adreste TC kimlik numarası yazıldıktan sonra eğer sporcu sistemde lisanslı olarak kayıtlı ancak şifresin almamış durumda ise sistem tarafından otomatik olarak https://bys.taf.org.tr/LisansliSporcuSifreTalebi  adresine yönlendirilecektir. 
Burada sporcunun yapması gereken e-posta adresi ve telefon numarasını doğru olarak girip E-Posta ile şifre gönder düğmesine tıklamaktır.
Belirtilen e-posta adresine sporcunun BYS şifresi ve kullanıcı adı gönderilecektir. Eğer sporcu lisansınız yoksa https://bys.taf.org.tr/Sporcubasvurusu/kart/0 adresinde yer alan bilgileri doldurarak lisanssız sporcu olarak sistemi kullanabilirsiniz. Bu durumda lisansız sporcu kabul etmeyen yarışmalarda yer almanız mümkün değildir. 
Şifresini alan sporcular yine https://bys.taf.org.tr/ adresinde yer alan Sporcu Girişi sayfasından sisteme girebilirler. Sisteme ilk girişte telefon, e-posta, adres, giysi bedeni gibi bilgilerinde eksiklik olan sporcular bilgi tamamlama ekranına yönlendirilecektir. Bu bilgilerden eksik olanları tamamlayarak sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yayın Tarihi : 1.09.2023 09:27:00
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.Arşiv
Bağlantılar
Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.