Haber


2. kez düzenlenen Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu, Çocuk Koşusu ile başladı


2. kez düzenlenen Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu, Çocuk Koşusu ile başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Vestel, Türkiye Atletizm Federasyonu ve paydaş kurumların işbirliğinde bu yıl 2. kez düzenlenen Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu, Çocuk Koşusu ile başladı. 6-12 yaş kategorilerinde yapılan koşular, renkli görüntülere sahne oldu.

 

2. Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu, Manisa Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Çocuk Koşusu ile başladı. Koşuya Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Sibel Alkın Kedersiz, Zabıta Dairesi Başkanlığı Güvenlik Şube Müdürü Selçuk Bozkurt, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, Vestel organizasyon yetkilileri ve çok sayıda Manisalı vatandaş katıldı. Koşu startını Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Sibel Alkın Kedersiz verdi. Çocuklar, koşunun tadını çıkarırken, aileleri de o anları ölümsüzleştirmek için cep telefonları ile renkli görüntüler oluşturdu. Tüm yaş gruplarının koşularının tamamlanmasının ardından dereceye giren çocuklara ödülleri takdim edildi. Yarış sonunda günün anısına hatıra fotoğrafları çektirildi.

Yayın Tarihi : 16.09.2023 21:48:00
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.

Arşiv


Bağlantılar


Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.