Haber


2023/3 Antrenör Temel Eğitim Sınavı


2023/3 Antrenör Temel Eğitim Sınavı

14 Ocak 2024 Pazar günü yapılacak olan 2023/3 Antrenör Temel Eğitimi e-Sertifika programları sınav giriş belgeniz yayınlanmıştır.

Sisteme kayıtlı e-posta adresiniz ve şifreniz ile https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden yayınlanan 2023/3 sınav giriş belgenizi görüntüleyerek çıktı alınız. Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.

Sınavda her modül için 20 soru soru sorulacak olup her modül için 30 dakika süre verilecektir. İşaretleme yapmanız gerekeceği için yanınızda koyu yazan siyah kurşun kalem ve iz bırakmayan silgi bulundurmanız gerekmektedir. Sınav giriş belgenizde yer alan “önemli uyarılar” bölümünü dikkatle okuyunuz. Sınava gireceğiniz yeri sınav gününden önce gidip görmeniz, zaman kaybetmemeniz açısından yararlı olacaktır.

Sınava gireceğiniz binada T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan bir yetkili bulunacaktır. Uygulamalı eğitim ve sonrasındaki sertifikalandırma işlemleri hakkında sorularınız varsa bakanlık görevlisiyle görüşebilirsiniz.

Sınava katılacak adaylara başarılar dileriz.

Yayın Tarihi : 12.01.2024 18:18:00
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.

Arşiv


Bağlantılar


Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.