Haber


Asbaşkan Alpkılıç, Antalya İl Temsilcisi Pekyılmaz’la birlikte altyapı çalışmalarını izledi


Asbaşkan Alpkılıç, Antalya İl Temsilcisi Pekyılmaz’la birlikte altyapı çalışmalarını izledi

Türkiye Atletizm Federasyonu Asbaşkanı Arif Alpkılıç, Antalya’da atletizm sporcuları ve antrenörlerle bir araya geldi. Antalya Atletizm İl Temsilciliği görevine atanan Deniz Pekyılmaz’la birlikte yaptığı ziyarette altyapı çalışmalarını izleyip genç atletler ve antrenörleriyle sohbet eden Asbaşkan Alpkılıç, Antalya’da atletizmin yeniden canlanması ve neler yapılması gerektiği hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu. 
Alpkılıç, ziyaret sonrasında şunları söyledi: “Yeni temsilcimiz Deniz Pekyılmaz’ın da katkılarıyla Antalya atletizmindeki sorunların çözülüp çalışmalarda zirve yapacağına yürekten inanıyoruz. Başkanımız Fatih Çintimar, Türkiye Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulumuz ve atletizm camiası adına, Antalya Atletizm İl Temsilciliği görevine atanan Pekyılmaz’a başarılar diliyoruz.”

Yayın Tarihi : 26.03.2024 23:23:00
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.

Arşiv


Bağlantılar


Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.