Haber


Başkan Fatih Çintimar, Milli takıma başarılar diledi


Başkan Fatih Çintimar, Milli takıma başarılar diledi

Yarın Antalya EXPO2016 alanında yapılacak olan, Balkan Yürüyüş Şampiyonası öncesi Milli takım kampını ziyaret eden TAF Başkanı Fatih Çintimar, sporcularla bir araya geldi.

Yarın yapılacak Balkan Yüryüş Şampiyonasında U18 Kadınlar 5km, U18 Erkekler 10km, U20 Kadınlar ve Erkekler, 10km, Büyük Kadınlar ve Erkekler 20km ve Erkekler 35km yarışmalarında piste çıkacak. Yarın yarışacak sporculara başarılar dileyen başkan Çintimar,’’buradan alacağınız dereceler Dünya Yürüyüş şampiyonası öncesi sizin son provanız. Olimpiyat kotasını almanız ve ülkemizi Paris’te temsil etmeniz için bütün imkanlarını seferber eden Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın Bak bakanımıza teşekkür ediyorum. Bakanlığımız ve spor genel müdürlüğümüz her zaman sizlerin yanında olduğunu unutmayın. Balkan Şampiyonasında ve Dünya Kupasında elinizden gelenin en iyisini yapın. Önce kendinizi, ailenizi, kulüplerinizi, antrenörlerinizi, bizleri ve tüm Ülkemizi mutlu edin,’’dedi

FFOTO GALERİ

Yayın Tarihi : 8.03.2024 21:27:00
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.

Arşiv


Bağlantılar


Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.