Haber


Çintimar’dan Dünya Kadınlar Gününde Milli sporcularımıza moral


Çintimar’dan Dünya Kadınlar Gününde Milli sporcularımıza moral

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintımar, Antalya’da düzenlenecek olan Dünya Takımlar Yürüyüş Şampiyonasına hazırlanan Türkiye Kadın Milli Takımı sporcularını ziyaret etti, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çiçek verdi. 
21 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Dünya Takımlar Yürüyüş Şampiyonası öncesi sporcularla bir araya gelen Başkan Çintımar, “Türk kadını her zaman çalışkan ve fedakardır. Sadece spor değil, her alanda öne çıkar, başarılarıyla kendilerinden söz ettirir. Kadın Milli takımımız da örnek sporculardan oluşmaktadır.  Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kendilerini kutlamak, her koşulda onlarla gurur duyduğumuzu hatırlatmak ve destek olmak için bir araya geldik” diye konuştu.
Kadın sporcularımıza çiçek vererek sohbet eden Başkan Fatih Çintımar, “Her daim başımızın üzerinde yerleri olan kadınlarımızın gününü bir kez daha kutluyorum” dedi.

 

Yayın Tarihi : 8.03.2024 14:43:00
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.

Arşiv


Bağlantılar


Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.