Eda Tuğsuz Avrupa Üçüncüsü
![Eda Tuğsuz Avrupa Üçüncüsü](https://bys.taf.org.tr/MansetFotosu/2204203f-adcd-4a8c-b997-d74d24eab245.jpeg)
Eda Tuğsuz Avrupa Üçüncüsü
Portekiz’in Leiria kentinde devam eden Avrupa Atmalar Şampiyonasında Olimpik Milli sporcumuz Eda Tuğsuz, üçüncü olarak bronz madalya kazandırdı.
A grubunda yarışan Eda Tuğsuz 60.50 atarak sezonun en iyi derecesi ile bronz madalya kazandı. Bu başarıda emeği geçen Fenerbahçe Spor Kulübü yetkililerini, Antrenörlerini, Milli takım hocalarımızı ve Sporcumuzu tebrik ediyoruz.