Haber


Gönüllülere Eğitim Semineri


Gönüllülere Eğitim Semineri

21 Nisan 2024'te Antalya'da düzenlenecek Dünya Takımlar Yürüyüş Şampiyonası öncesinde hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, bu önemli organizasyonda görev yapacak olan gönüllülere yönelik eğitim semineri düzenlendi. 
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi bünyesinde gerçekleştirilen seminere, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamdi Alper Güngörmüş, Gençlik ve Spor Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Güneş, Dünya Takımlar Yürüyüş Şampiyonası Organizasyon CEO’su Arif Alpkılıç ve Dr. Ögr. Üyesi Elvan Deniz Yumuk ile şampiyonada görev yapacak olan gönüllülerden yaklaşık 200’ü katıldı.
Çok önemli ve büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacaklarını ifade eden Organizasyon CEO’su Alpkılıç, “Bu etkinliğin başarısındaki kahramanlarımız, gönüllüler olacaktır. 21 Nisan’a kadar eğitimleri devam edecek olan toplam 300 gönüllümüzün destekleriyle kusursuz bir organizasyona imza atacağımıza yürekten inanıyorum” dedi. 
Seminerde gönüllü eğitimini veren Gençlik ve Spor Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Güneş, farklı departmanların tanıtımını yaptı. Güneş, yarışma günü yapılacak olan görevlendirmeler konusunda da gönüllülere geniş bilgiler verdi.

Yayın Tarihi : 8.03.2024 12:41:00
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.

Arşiv


Bağlantılar


Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.