Mamak Belediyesi 100.yıl Cumhuriyet Koşusu Düzenlendi
![Mamak Belediyesi 100.yıl Cumhuriyet Koşusu Düzenlendi](https://bys.taf.org.tr/GeciciDosyalar/ebea2732-cc7a-4fe9-8620-6bd71f4fd541.jpeg)
Ankara Mamak ilçesinde; Mamak 100.yıl cumhuriyet koşusu düzenlendi.
Mammak Belediyesi, Mamak Kaymakamlığı ve Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Mamak İlçesinde düzenlenen 100. yıl Cumhuriyet koşusuna 13 ortaokul kız takımı,15 ortaokul erkek takımı, 7 kız lise, 7 erkek lise takımı, Ferdi sporcularla birlikte 236 sporcu yarışmalara katıldı.
Mamak Belediyesi Başkanı Murat Köse ve Mamak İlçe Kaymakamı Ali S ırmalı ödülleri çocuklara verdi. Atletizm Federasyonunu yarışmalarda ilk 3 e giren sporculara eşofman hediye etti.