Haber


Milli Atlet Ersu Şaşma İçin Tebrik Mesajı


Milli Atlet Ersu Şaşma İçin Tebrik Mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Almanya’da düzenlenen Uluslararası Sırıkla Atlama yarışmasında 5.90 derecesi ile 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı elde eden milli atlet Ersu Şaşma için tebrik mesajı yayımladı. 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Almanya’da düzenlenen Uluslararası Sırıkla Atlama yarışmasında 5.90 derecesi ile 2024 Paris Olimpiyat Oyunları için kota alan milli atlet Ersu Şaşma’yı tebrik etti. 

Bakan Dr. Osman Aşkın Bak, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi; 

“Almanya’da düzenlenen Uluslararası Sırıkla Atlama yarışmasında 5.90 derecesi ile 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı elde eden milli atletimiz Ersu Şaşma’yı yürekten kutluyorum. Ersu Şaşma’nın başarısında emeği olanlara ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyor, milli sporcumuza ülkemizi temsil edeceği 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’nda başarılar diliyorum.”

Yayın Tarihi : 17.07.2023 13:51:00
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.

Arşiv


Bağlantılar


Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.