Haber


"Mısır Büyükelçimiz Şen’e teşekkür ediyoruz"


"Mısır Büyükelçimiz Şen’e teşekkür ediyoruz"

18-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında Mısır’ın İsmaili şehrinde yapılan U23 Akdeniz Şampiyonasında Milli takımımızı yalnız bırakmayan Kahire Büyükelçimiz Sayın Salih Mutlu Şen’e teşekkür ediyoruz.

Yarışmaları yakından takip ederek sporcularımız ve idarecilerimizi yalnız bırakmayan Sayın Büyükelçimiz, alınan her madalyada büyük sevinç yaşadı. Sporcularımızı kutlayan Kahire Büyükelçisi Şen, kendi sosyal medyasından da paylaşım yaparak destek verdi.

Yarışmalarda kafilemizi ziyaretinde yönetim kurulu üyemiz ve kafile başkanı Sercan Doğan ve atlamalar koordinatörümüz Mustafa Onur Demir ile altın madalya kazanan sporcularımız Pınar Akyol ve Muhammet Hanifi Zengin'le de yakından ilgilenen Kahire Büyükelçimiz Salih Mutlu Şen’e ve çalışma arkadaşlarına, Türkiye Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu ve atletizm camiamız adına teşekkür eder, zor bir coğrafyada sürdürdükleri görevlerinde üstün başarılar diliyoruz. Başkan Fatih Çintimar.

Yayın Tarihi : 20.05.2024 14:27:00
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.

Arşiv


Bağlantılar


Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.