Haber


Nurullah İvak Atmalar Kupası Bursa’da


Nurullah İvak Atmalar Kupası Bursa’da

4-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında Bursa Atıcılar Atletizm sahasında yapılacak olan Nurullah İvak atmalar kupasının teknik toplantısı yapıldı.
Teknik toplantıya Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) As Başkanı Arif Alpkılıç, Atmalar koordinatörü Orhan Yüzer, MHK Başkanı Halil Oğuz, MHK üyesi Yaprak Kalemoğlu, Bursa Atletizim il temsilcisi Harun Ağsakallı ve kafile temsilcileri katıldı. 
30 İlden 270 sporcunun katılacağı Nurullah İvak Atmalar Kupasına Kadınlarda, ENKA Spor Kulübü, Fenerbahçe Spor Kulübü, Bursa Büyükşehir Spor Kulübü ve Adana Gençlik ve Spor Kulübü. Erkeklerde ise Fenerbahçe Spor Kulübü, ENKA Spor Kulübü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Galatasaray Spor Kulübü ve Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü katılacak. 
Öte yandan PARA atletlerde bu şampiyonada mücadele edecek.

 

Yayın Tarihi : 3.05.2024 22:48:00
Sponsorlarımız
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar


Türkiyedeki en popüler spor dallarından biri olan atletizmde 2023 itibariyle yaklaşık 7 bin 400 kulüp, 341 bin lisanslı sporcu bulunmaktadır. TAF takviminde dokuz ayrı lig yarışması ve onlarca yurt dışı teması olmak üzere her yıl 200 den fazla faaliyet gerçekleştirilmektedir.

Arşiv


Bağlantılar


Tüm yayın hakları Türkiye Atletizm Federasyonu'na aittir.