HABERLER
Kayıt Aşamasındaki Faaliyetler
Faaliyet Adı | Yeri | Tarih | Kayıt Başlangıç | Kayıt Bitiş | ||
---|---|---|---|---|---|---|
U16/U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BÖLGESEL SEÇME YARIŞMALARI-ANTALYA GRUBU | ANTALYA | 10.05.2024 | 28.04.2024 | 06.05.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
U16/U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BÖLGESEL SEÇME YARIŞMALARI-BURSA GRUBU | BURSA | 10.05.2024 | 28.04.2024 | 06.05.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
U16/U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BÖLGESEL SEÇME YARIŞMALARI-DİYARBAKIR GRUBU | DİYARBAKIR | 10.05.2024 | 28.04.2024 | 06.05.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
U16/U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BÖLGESEL SEÇME YARIŞMALARI-KAYSERİ GRUBU | KAYSERİ | 10.05.2024 | 28.04.2024 | 06.05.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
TÜRKİYE 10.000M ŞAMPİYONASI | İZMİR | 11.05.2024 | 28.04.2024 | 07.05.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
OLİMPİK DENEME | İZMİR | 11.05.2024 | 28.04.2024 | 07.05.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
OLİMPİK DENEME/MİLLİ TAKIM SEÇME YARIŞMALARI | İZMİR | 18.05.2024 | 28.04.2024 | 14.05.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
19 MAYIS YARI MARATONU/SAMSUN | SAMSUN | 19.05.2024 | 30.04.2024 | 16.05.2024 | Başvur | Katılımcı Listesi |
9. ULUSLARARASI EDİRNE 10K | EDİRNE | 01.09.2024 | 15.12.2023 | 30.03.2024 | Geç Kayıt | Katılımcı Listesi |
9. ULUSLARARASI EDİRNE YARI MARATONU | EDİRNE | 01.09.2024 | 15.12.2023 | 30.03.2024 | Geç Kayıt | Katılımcı Listesi |
Başlangıç Tarihi Yakın Olan Yarışmalar
Faaliyet Adı | Yeri | Başlangıç | Bitiş |
---|
Devam Eden Yarışmalar
Faaliyet Adı | Yeri | Başlangıç Tarihi | Bitiş Tarihi | Katılımcı Listesi | Yarışma Sonuçları |
---|---|---|---|---|---|
KULÜPLER ARASI ATMALAR LİGİ FİNAL | BURSA | 04.05.2024 | 05.05.2024 | Katılımcı Listesi | Sonuçları İncele |
NURULLAH İVAK ATMALAR KUPASI | BURSA | 04.05.2024 | 05.05.2024 | Katılımcı Listesi | Sonuçları İncele |
Madalyalar
YARIŞ SONUÇLARI
Faaliyet Adı | Tarih | Yeri | |
---|---|---|---|
29. SPAR Avrupa Kros Şampiyonası | 10 - Aralık | Bruksel/BEL | Sonuçlar |
Bölgesel Kros Ligi Yarı Final Yarışması | 2 - Aralık | Trabzon-Diyarbakır-Kırıkkale-Aydın(Kuşadası) | Sonuçlar |
Bölgesel Kros Ligi 1. Kademe Yarışması | 19 Kasım | Batman | Sonuçlar |
Bölgesel Kros Ligi 1. Kademe Yarışması | 18 - Kasım | Iğdır-Sivas-Batman-Gaziantep-Kırşehir-Bartın-İstanbul-Denizli | Sonuçlar |
Balkan Maraton Şampiyonası | 12 - Kasım | Atina/GRE | Sonuçlar |